HERBATA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
HERBATA Květ černého bezu bal.50g
Naše cena:59 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Květ černého bezu je potopudný i močopudný a příznivě ovlivňuje cévní stěny. Nálev se používá vnitřně při nachlazení a při horečnatých onemocněních dýchacích cest, k tišení křečí trávícího traktu a při nadýmání.

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:82 Kč
Běžná cena:85 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

HERBATA Květ divizny bal.50g
Naše cena:76 Kč
+
-
ks

Herbata květ divizny velkokvěté se užívá vnitřně v nálevu velmi účinně podporuje vykašlávání hlenu, tlumí křeče průdušek a tak se používá hlavně při onemocněních horních cest dýchacích jako expektorans (látka podporující vykašlávání) a při astmatu.

HERBATA Květ slezu bal.50g
Naše cena:100 Kč
Běžná cena:103 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Sléz maurský květ má protizánětlivý účinek. Používá se proti suchému kašli i zahlenění (i u dětí). Dále se používá při potížích žaludku, žlučníku a střev.

HERBATA Květ lípy bal.50g
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:62 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Při zánětlivých onemocněních dutiny ústní se čajem kloktá a vyplachují ústa. Lípa ředí krev, čímž preventivně působí proti zánětu žil, angině pektoris a infarktu. Lipový čaj se používá také při močových a ledvinových potížích

HERBATA Heřmánek 50g květ na čaj
Naše cena:47 Kč
Běžná cena:48 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Heřmánek má hojivý a regenerační účinek. Navíc má nesmírně uklidňující účinky. Působí protizánětlivě a dezinfekčně, uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Přináší úlevu při léčení aftů na sliznici dutiny ústní.

HERBATA Nať vřesu bal.50g
Naše cena:39 Kč
Běžná cena:41 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Herbata Nať vřesu se doporučuje užívat při zánětech močového měchýře ve spojení se zvětšením prostaty, při chorobách ledvin, při horečkách, při revmatismu a kloubových bolestech.

HERBATA Plod borůvky bal.50g
Naše cena:94 Kč
Běžná cena:97 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Plod borůvky obsahuje až 7% tříslovin, které působí svíravě a staví. Používáme je při průjmu a při zánětu dutiny ústní a hrtanu. Zlepšuje také ostrost vidění.

HERBATA Květ prvosenky bal.50g
Naše cena:81 Kč
Běžná cena:84 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Dobrou vlastností prvosenky jsou uklidňující účinky, proto se používá při neuróze, stresu, nespavosti, působí jako mírné srdeční tonikum.

HERBATA Květ sedmikrásky bal.50g
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:62 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Sedmikráska se užívá vnitřně jako adstringens a expektorans v nálevu při onemocnění plicních a zánětech horních cest dýchacích. Zevně jako dermatologikum při kožních vyrážkách, hnisavých kožních zánětech, vředech.

HERBATA Nať mochny husí bal.50g
Naše cena:42 Kč
Běžná cena:43 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Mochna husí se doporučuje proti křečím, při kolikových bolestech či krvavých průjmech, při peptickém vředu, břišních, žlučníkových nebo ledvinových kolikách, proti svalovým nebo cévním křečím nebo při menstruačních potížích.

HERBATA List podbělu bal.50g
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Droga se používá i při žaludečně-střevních zánětech, nechutenství, ateroskleróze, revmatizmu a jiných onemocněních.

HERBATA Plod černého bezu bal.50g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Plod černého bezu působí jako prostředek proti bolesti (léčba migrény nebo zánětu trojklanného nervu). Mají i protizánětlivý účinek, slabý projímavý účinek a mírně snižují krevní tlak.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811