HERBATA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
HERBATA Kořen pampelišky bal.50g
Naše cena:50 Kč
Běžná cena:52 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Herbata kořen pampelišky je vhodný k použití při revmatismu, poruchách trávení, při zvýšené hladině cholesterolu a při zánětech žlučníku.

HERBATA Květ černého bezu bal.50g
Naše cena:53 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Květ černého bezu je potopudný i močopudný a příznivě ovlivňuje cévní stěny. Nálev se používá vnitřně při nachlazení a při horečnatých onemocněních dýchacích cest, k tišení křečí trávícího traktu a při nadýmání.

HERBATA Květ divizny bal.50g
Naše cena:76 Kč
+
-
ks

Herbata květ divizny velkokvěté se užívá vnitřně v nálevu velmi účinně podporuje vykašlávání hlenu, tlumí křeče průdušek a tak se používá hlavně při onemocněních horních cest dýchacích jako expektorans (látka podporující vykašlávání) a při astmatu.

HERBATA Květ podbělu bal.50g
Naše cena:82 Kč
Běžná cena:85 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Podbělové listí, samotné nebo ve směsích se používá v nálevu, samotný nebo v prsních čajových směsích. Podběl povzbuzuje organismus a zlepšuje chuť k jídlu.

HERBATA Kořen lopuchu bal.50g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Lopuch je vhodný k použití při poruchách trávení, nebo jako podpůrné léčivo při katarech žaludku a vředové chorobě. Vyznačuje se močopudnými a potopudnými účinky.

HERBATA Květ slezu bal.50g
Naše cena:73 Kč
Běžná cena:76 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Sléz maurský květ má protizánětlivý účinek. Používá se proti suchému kašli i zahlenění (i u dětí). Dále se používá při potížích žaludku, žlučníku a střev.

HERBATA Nať kokošky bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Herbata nať kokošky je vhodná k použítí při léčbě gynekologických obtíží a při zánětech močového měchýře. Navíc účinně zastavuje vnější i vnitřní krvácení, ale má i celou řadu dalších účinků.

HERBATA List medvědice bal.50g
Naše cena:44 Kč
Běžná cena:46 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Medvědice lékařská působí výrazně dezinfekčně na močové ústrojí, je proto součástí urologických čajů a přípravků pro léčení zánětů močových cest, ledvinových pánviček, močového měchýře apod.

HERBATA Nať jmelí bal.50g
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:38 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Jmelí snižuje krevní tlak, má sedativní vliv na srdeční činnost, působí močopudně, tlumí bolesti hlavy či pocity návalů krve do hlavy, pomáhá při závratích, zastavuje krvácení, reguluje vylučování žluči a činnost slinivky.

HERBATA Plod fenyklu bal.100g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Fenykl uvolňuje křeče hladkého svalstva, odstraňuje nadýmání, působí dezinfekčně a uvolňuje ze zanícení horních cest dýchacích hleny.

HERBATA Heřmánek 50g květ na čaj
Naše cena:44 Kč
Běžná cena:46 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Heřmánek má hojivý a regenerační účinek. Navíc má nesmírně uklidňující účinky. Působí protizánětlivě a dezinfekčně, uvolňuje křeče a zvyšuje pocení. Přináší úlevu při léčení aftů na sliznici dutiny ústní.

HERBATA Květ lípy bal.50g
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:62 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Při zánětlivých onemocněních dutiny ústní se čajem kloktá a vyplachují ústa. Lípa ředí krev, čímž preventivně působí proti zánětu žil, angině pektoris a infarktu. Lipový čaj se používá také při močových a ledvinových potížích

HERBATA Nať rozrazilu bal.50g
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:41 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Rozrazil se používá ve formě nálevu především na snižování cholesterolu. Léčebná kůra trvá dva měsíce a pije se při ní dvakrát denně jeden šálek.

HERBATA Plod hlohu bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

V lidovém léčitelství se hloh používá hlavně proti skleróze, vysokému krevnímu tlaku, při migrénách, srdečních anomáliích apod.

HERBATA Nať svízele bal.50g
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Svízel se využívá především v urologii - je značně močopudnáý pomáhá při zánětech dolních cest močových. Současně snižuje chuť k jídlu, takže se úspěšně používá také v boji proti obezitě.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811