Herpatch Serum sérum na opary s obsahem zinku 5 ml

Obrázek Herpatch Serum sérum na opary s obsahem zinku 5 ml

Herpatch Serum je jednoduchý a účinný způsob jak ošetřit opar. Pomocí aplikátoru se nanese sérum přímo na opar, bílé sérum vytvoří ochranný průhledný film, který má hojivý účinek na opar. Celý popis

EAN: 5425012531017
Naše cena: 172 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky

  • Betaglukan
  • Porphyridium polysacharid Síran zinečnatý

Užití

Před použitím umyjte nebo opláchnete postižené místo. Ověřte si, zda máte čisté a suché ruce. Jemně naneste malé množství séra vytvářejícího film na opar, tak aby dostatečně překryl celou ranku i kousek zdravé kůže kolem. Po několika minutách se na oparu vytvoří ochranný a transparentní film. Film je možné v případě potřeby odstanit teplou vodou. Přípravek Herpatch sérum lze použít v kterémkoliv stádiu oparu, doporučujeme však aplikovat hned po prvních příznacích.

Dávkování

V případě potřeby může být sérum aplikováno opakovaně, každé 3-4 hodiny, dokud není opar úplně zahojený

Příznaky

Samotný opar představuje malé puchýřky, které se mohou postupně slítv jeden velký puchýř.

Prevence

Herpatch Serum je způsob léčby ve formě séra vytvářejícího film, určený k znecitlivění a hojení drobných ranek na sliznici vytvořením mechanické bariéry, která kontroluje mikroprostředí poraněné sliznice.

Kontraindikace

Přípravek nepoužívejte v případě, že trpíte vážnou imunosupresí. Jednotlivci citliví alespoň na jednu ze složek by produkt neměli používat. V případě těhotenství a kojení se před použitím poraďte s lékařem nebo lékárníkem.

Vedlejší příznaky

Pokud se objeví pocity nadměrné citlivosti nebo pocitu nepohodlí na místě aplikace, neměli byste dále přípravek používat.

Fakta

Neodlupujte film z puchýřku bez navlhčení teplou vodou. V opačném případě byste ho mohli natrhnout. Pokud opar anebo symptomy přetrvávají více než 12 dní, poraďte ses odborníkem. Nevhodné pro děti do 12 let bez souhlasu lékaře. U děti do 4 let je vhodné se poradit před použitím přípravku s odborníkem. Nedoporučuje se, aby produkt používala více než jedna osoba z důvodu možné kontaminace. Snažte se, aby se tekutina vytékající z oparu nedostala do kontaktu s aplikátorem Herpatch Sérum.

Složení
Voda, denaturovaný alkohol, styren/akrylát kopolymer, polyvinylalkohol, glycerin, betaglukan, porphyridium polysacharid, síran zinečnatý.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811