HYALAC-BOOST PharmaSuisse 30 tablet

Obrázek HYALAC-BOOST PharmaSuisse 30 tablet
Akce

Přípravek obsahuje velmi dobře vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát jako součást kolagenové matrix BioCell Collagen®. Tyto látky jsou přirozenou součástí kloubních chrupavek a pokožky. Dalšími složkami jsou zesilovač Osteol® a MSM. Celý popis

EAN: 8594158170033
Výrobce: PharmaSuisse
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 379 Kč (ušetříte 21 %)
Naše cena: 299 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Obsahuje látky přirozeně se vyskytující ve chrupavkách a pokožce - BioCell Collagen® se standardizovaným obsahem kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfát v kolagenové matrix, MSM a mléčnou bílkovinu OsteolTM.

BioCell Collagen® je přírodní hydrolyzovaný kolagen. Patentovaným procesem výroby bylo dosaženo velmi malých molekulárních hmotností kolagenu, takže látky z něj se v organismu rychle a účinně vstřebávají. Kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát nejsou do přípravku dodávány jako jednotlivé látky, ale jsou přirozenou součástí kolagenové matrix BioCell Collagen®. Také kyselina hyaluronová se z přípravku velmi dobře vstřebává, protože je nízkomolekulární.

OsteolTM je mléčná bílkovina, která v přípravku působí jako zesilovač. Díky tomu je možné užívat jen jednu tabletu přípravku denně.

MSM (Metylsulfonylmetan) je bohatý zdroj přírodní organické síry. Ta je obsažena v některých druzích ovoce, zeleniny a v obilovinách. MSM je organická forma síry, která je v lidském těle velmi snadno vstřebána a využita. Síra je čtvrtým nejhojněji zastoupeným minerálem v lidském těle.

SLOŽENÍ V 1 TABLETĚ

Hydrolyzovaný kolagen 500 mg z toho:

  • Kyselina hyaluronová 50 mg
  • Chondroitin sulfát 100 mg
  • MSM – Metylsulfonylmetan 150 mg
  • OsteolTM – Mléčné bílkovin 100 mg

Balení obsahuje 30 tablet.

Dávkování: 1 tableta denně po dobu alespoň 3 měsíců.

Upozornění: Není určeno pro děti do 6 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

NEOBSAHUJE LEPEK ANI GENETICKY UPRAVENÉ LÁTKY

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811