Inofolic Premium vyhodne baleni 3x20 sac

Obrázek Inofolic Premium vyhodne baleni 3x20 sac
zdarma

INOFOLIC® PREMIUM je doplněk stravy na bázi myo-inositolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, který tyto látky vhodně doplňuje v případě jejich nedostatečného příjmu ve stravě nebo v případě jejich zvýšené potřeby. Celý popis

EAN: 8594175410419
Běžná cena: 1 065 Kč (ušetříte 26 %)
Naše cena: 785 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Inofolic® Premium je doplněk stravy pro ženy na bázi myo-insitolu, alfa-laktalbuminu a kyseliny listové, která přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Vhodný v případě zvýšené potřeby myo-inositolu a kyseliny listové. Obsažený alfa-laktalbumin je schopen zajistit lepší vstřebávání myo-inositolu.

Tento doplněk stravy je vhodný i pro ženy, které užívaly hormonální antikoncepci a chtějí po jejím vysazení své tělo co nejrychleji připravit na plánované těhotenství.

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka 1 sáček 2x denně ráno a večer (celkem 4 g myo-inositolu denně), nejlépe po dvanácti hodinách jeden sáček, tak aby se zaručil stálý příjem myo-inositolu. Optimální doba podávání je alespoň 2-3 měsíce. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Užívání je možné zahájit jakýkoliv den bez ohledu na menstruační cyklus. V případě otěhotnění není nutné užívání Inofolic Premium přerušit a je možné v užívání dále pokračovat i po celou dobu těhotenství – o vhodnosti a přínosech se v případě těhotenství nejlépe poraďte s Vaším ošetřujícím gynekologem.

Po vysazení antikoncepce za účelem otěhotnění je vhodné s užíváním Inofolic Premium začít ihned.

 

Jednoduché podávání

a) Sklenici naplňte vodou.
b) Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice.
c) Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
d) Celý obsah sklenice vypijte.

Obsah balení

Balení obsahuje 20 nebo 60 sáčků.

Složení

Každý sáček přípravku Inofolic® Premium obsahuje 2 g myo-inositolu, 50 mg alfa-laktalbuminu a 200 μg kyseliny listové. Inofolic® Premium je dostupný ve formě bílého prášku.

Složení Inofolic® Premium

Složka v 1 dávce % RHP*
Myo-inositol 2 g není stanovena
Alfa-laktalbumin 50 mg není stanovena
Kyselina listová 200 µg 100%

*Referenční výživová hodnota

Alergie

Není známa jakákoliv alergická reakce na složky obsažené v přípravku INOFOLIC® Premium. Přípravek můžete kombinovat s jinými přípravky (doplňky stravy nebo léčivými přípravky).

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811