Intimní hygiena

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Ginexid gynekologická čistící pěna 150ml
Naše cena:252 Kč
Běžná cena:369 Kč
Ušetříte:32 %
+
-
ks

Ginexid® gynekologická čisticí pěna s pH 4,5 se indikuje pro každodenní intimní hygienu i při přítomnosti patologických stavů (bakteriální a kvasinkové záněty vnějších rodidel) a/nebo ve spojení se specifickými léčbami.

Akce
REGRESIL VAGINÁLNÍ KRÉMOVÝ GEL 30ML
Naše cena:471 Kč
Běžná cena:623 Kč
Ušetříte:24 %
+
-
ks

REGRESIL VAGINÁLNÍ KRÉMOVÝ GEL 30ML

DR.MULLER Tea Tree Oil mycí g.i.h.200ml
Naše cena:162 Kč
Běžná cena:166 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Jemný mycí gel s olejem čajovníku australského je vhodný pro každodenní hygienu intimních partií těla.

RYOR Tea tree oil gel intimní 200ml
Naše cena:136 Kč
Běžná cena:139 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Jemný mycí gel s obsahem oleje z australského čajovníku (přírodní antiseptikum) a extraktem šalvěje, je určen pro intimní hygienu. Neobsahuje mýdlo.

Canesten Intim gel 100ml
Naše cena:126 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Canesten Intim gel pomáhá znovu obnovit přirozenou rovnováhu mikroflóry intimních partií, neutralizuje příliš kyselé pH a snižuje pocit nepohodlí. Zklidňuje podráždění, pálení, zarudnutí a svědění.

SAFORELLE gel pro intimní hygienu 500ml
Naše cena:337 Kč
+
-
ks

Saforelle gel pro intimní hygienu je jemná čistící péče bez obsahu mýdla. Obsahuje rostlinný extrakt z lopuchu většího, který je znám pro své zklidňující a protisvědivé účinky.

GREEN IDEA Manuka intim gellé 50 ml
Naše cena:148 Kč
Běžná cena:168 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Gel s vysokým obsahem oleje novozélandského čajovníku (Manuka) je určen k šetrné intimní hygieně. Pomáhá obnovit a udržet přirozené mikrobiální osídlení intimní oblasti. Neobsahuje mýdlo, které může způsobit podráždění a vysoušení pokožky. Olej z novozéla

Lactacyd Femina ubrousky 15ks
Naše cena:92 Kč
Běžná cena:94 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Lactacyd Femina obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou a alantoin, který je známý svými zklidňujícími účinky. Hypoalergenní.

SAFORELLE gel pro intimní hyg.zlid.250ml
Naše cena:211 Kč
+
-
ks

Saforelle gel pro intimní hygienu je jemná čistící péče bez obsahu mýdla. Obsahuje rostlinný extrakt z lopuchu většího, který je znám pro své zklidňující a protisvědivé účinky.

Lactacyd Pharma Antibakteriální 250ml
Naše cena:213 Kč
Běžná cena:216 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Přípravek pro každodenní intimní hygienu obohacený o přírodní účinné složky s léčebným přínosem. Lactacyd Pharma Antibakteriální * Pomáhá zajistit účinnou ochranu před bakteriálními infekcemi * Obohaceno o antiseptický tymiánový extrakt * Hypoalergení".

Lactacyd ubrousky Antibakteriální 15ks
Naše cena:92 Kč
Běžná cena:94 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Lactacyd s antibakteriální přísadou obsahují přírodní L-kyselinu mléčnou a výtažek z tymiánu, který zajišťuje zvláštní ochranu proti špatným bakteriím. Hypoalergenní.

Lactacyd Pharma Zklidňující 250ml
Naše cena:212 Kč
+
-
ks

Přípravek pro každodenní intimní hygienu. Lactacyd Pharma Zklidňující - Pomáhá zmírnit příznaky vaginálního dispomfortu (svědění, pálení aj.) - Obohaceno o přírodní výtažek z modré sedmikrásky - Hypoalergení.

GYNELLA Intimate Wash 200 ml
Naše cena:214 Kč
Běžná cena:218 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Jemný intimní mycí gel pro každodenní hygienu s obsahem kyseliny mléčné, s vyváženým pH, hydratačními, antibakteriálními a protizánětlivými účinky. Vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím. Vhodný i na holení intimních partií.

Chilly intima Delicate 200ml
Naše cena:99 Kč
+
-
ks

Gel pro ženy, s pH 5, pro intimní hygienu. Udržuje a obnovuje normální vaginální prostředí.

Lactacyd Pharma ANTIMYKOTIC 250 ml
Naše cena:222 Kč
Běžná cena:226 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Intimní hygiena Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnostmi 250 ml má speciální složení zklidňující svědění, pálení a podráždění způsobené kvasinkovou infekcí. Je vhodná v kombinaci s jakoukoliv gynekologickou léčbou.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811