ZY VAPE ONE 600 tahů Strawberry Ice Omg bílá 5ks

Obrázek ZY VAPE ONE 600 tahů Strawberry Ice Omg bílá 5ks

Beznikotinová verze je ideální pomůckou pro lidi, kteří přestali nebo chtějí přestat kouřit. Celý popis

EAN: 8588009295563
Běžná cena: 895 Kč (ušetříte 45 %)
Naše cena: 495 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Jednoduchý design v minimalistickém stylu , který absolutně podtrhuje kvalitu zařízení a jeho e-liquidové náplně. Produkt je vyroben v Evropě poctivou chorvatskou firmou s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby e-liquidových náplní do elektronických cigaret, což je podloženo nemalou sbírkou certifikátů a cen kvality.

IZYVAPE e-cigareta Vám poskytne zdravější alternativu kouření než klasické cigarety či dokonce zdravější než nahřívané tabákové výrobky. IZYVAPE e-cigareta funguje tak, že prostřednictvím přítomného elektronického mechanismu přeměňuje tekutou náplň (tzv. e-liquid) na vodní páru, která neobsahuje nikotin. Verze bez nikotinu je perfektní pomůcka pro lidi, kteří přestali nebo chtějí přestat kouřit a zůstal jim návyk pohybu rukou s cigaretou či společenského kouření.

IZYVAPE neboli „ízičko“ je mnohem levnější alternativa klasického kouření. Každé „ízičko“ Vám poskytne až 600 plnohodnotných a lahodných potáhnutí (šluků).

600 potáhnutí v jedné elektronické cigaretě, kterou nemusíte nabíjet, doplňovat a ani nic dokupovat je alternativou třem krabičkám klasických cigaret či krabičkám s tabákem na nahřívání.

Benefity používání IZYVAPE e-cigarety:
– je to Vaše zdravější volba pro Vás a Vaše okolí
– levnější alternativa k tabákovým výrobkům
– e-cigareta je “ready to use” stačí vybrat ze škatulky, odlepit pojistku kvality, vybrat hygienickou ochranu náustku a potáhnout si Vaši oblíbenou příchuť
– IZYVAPE je Váš elegantní doplněk přičemž nešíříte kolem sebe zápach jako u tabákových výrobků
– máte na výběr ze dvanácti jemně vyladěných naprosto realistických příchutí a chcete-li změnu příchutě, stačí vytáhnout právě tu, na kterou máte chuť
– praktické, malé a lehké zařízení elektronické cigarety bez zápachu Vám usnadní život a dává více možností, jak si užít život ve společnosti. Žádný popel, žádné zápachy, žádné nedopalky.
– vyrobeno v EU v certifikované manufaktuře

Technické specifikace:
Velikost: 16x107mm
Hmotnost: 38 gramů
Kapacita baterie: 400mAh
Objem náplně: 2ml
Počet potáhnutí / šluků: 600
Obsah nikotinu: 0mg/ml
Složení: PG, VG, přírodní příchuť
Počet kusů v balení: 5ks

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811