Jamieson Selen 50 mcg+betakar.+vit.C a E

Obrázek Jamieson Selen 50 mcg+betakar.+vit.C a E

Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, k správné funkci imunitního systému, štítné žlázy a přispívá k normální spermatogenezi. Celý popis

EAN: 064642021694
Běžná cena: 208 Kč (ušetříte 2 %)
Naše cena: 203 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Selen přispívá k ochraně buněk před oxidativnim stresem, k správné funkci imunitního systému, štítné žlázy a přispívá k normální spermatogenezi. Selen přispívá k udrženi optimálního stavu vlasů a nehtů. Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek a dásní. Vitamíny C a E přispívají k ochraně buněk před oxidativnim stresem.

Dávkování:
Dospělí: 1 tableta denně s jídlem.

Jamieson je zárukou kvality, čistoty a účinnosti. Již od roku 1922 společnost Jamieson Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přlrodních vitamínů a výživových doplňků. Díky použití vysoce kvalitních technologií a kontrolních testů kvality, v souladu s programem 360 Pure, přináší společnost Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních výživových doplňků.
Firma Jamieson Laboratories věří, že jen získávání surovin z čistých a ověřených přírodních zdrojů, je ta správná volba pro zachování kvality přírodních vitamínů a doplňků výživy. Krédem firmy je, co je dobré pro vás, mělo by být dobré pro celou planetu. Každý z oblíbených produktů firmy Jamieson se vyrábí z čistých kvalitních přírodních surovin od celosvětové sítě dodavatelů. Maximální aktivita a biologická dostupnost účinných látek zabezpečuje 360 patentovaných výrobních postupů atestů kvality.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811