Jamieson Silice 10mg křemík tbl.60

Obrázek Jamieson Silice 10mg křemík tbl.60

Přeslička rolní, obsahuje křemík,který podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů, normální funkce močové soustavy, činnost jater, kardiovaskulárního systému (pomáhá při kornatění tepen). Příznivě ovlivňuje normální stav kostí a kloubů. Celý popis

EAN: 064642028488
Běžná cena: 270 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 261 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Přeslička rolní obsahuje křemík, který podporuje optimální stav pokožky, vlasů a nehtů, normální funkce močové soustavy, činnost jater, kardiovaskulárního systému (pomáhá při kornatěni tepen). Příznivě ovlivňuje normální stav kosti a kloubů. Zinek pňspivá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Dávkování:
Dospělí: 2 tablety denně nejlépe s jídlem. Užijte s časovým odstupem několika hodin před anebo po užiti jiných přípravků anebo léků.

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Jamieson je zárukou kvality, čistoty a účinnosti. Již od roku 1922 společnost Jamieson Laboratories získává uznání za inovaci a kvalitu vyráběných přlrodních vitamínů a výživových doplňků. Díky použití vysoce kvalitních technologií a kontrolních testů kvality, v souladu s programem 360 Pure, přináší společnost Jamieson nejbezpečnější, nejčistší a nejefektivnější výrobu přírodních výživových doplňků.
Firma Jamieson Laboratories věří, že jen získávání surovin z čistých a ověřených přírodních zdrojů, je ta správná volba pro zachování kvality přírodních vitamínů a doplňků výživy. Krédem firmy je, co je dobré pro vás, mělo by být dobré pro celou planetu. Každý z oblíbených produktů firmy Jamieson se vyrábí z čistých kvalitních přírodních surovin od celosvětové sítě dodavatelů. Maximální aktivita a biologická dostupnost účinných látek zabezpečuje 360 patentovaných výrobních postupů atestů kvality.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811