Klimakterium

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Cicatridina poševní čípky 10x2g
Naše cena:234 Kč
Běžná cena:258 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Nehormonální přípravek pro urychlení hojení reepitelizaci a zmírnění suchosti vaginální sliznice a děl. čípku po mykózách, infekci, konizaci, porodu.

GREEN IDEA Kontryhel žlutozelený 50 ml
Naše cena:85 Kč
Běžná cena:118 Kč
Ušetříte:28 %
+
-
ks

Kontryhel žlutozelený je doporučován k navození před menstruačního komfortu. Používá se k normální činnosti cévní soustavy a na těžké nohy. Vhodná na normální trávení. Pomáhá pro normální stav kloubů a svalů.

Novo-passit por.sol. 1x200ml
Naše cena:153 Kč
Běžná cena:156 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravek je kombinací rostlinných extraktů se sedativním (tlumivým) účinkem a guaifenesinu. Guaifenesin odstraňuje strach a úzkost a uvolňuje kosterní (příčně pruhované) svalstvo. Přípravek mohou užívat dospělí, mladiství a děti ve věku nad 12 let. Čtěte

TOPVET Pupalkový olej 250ml
Naše cena:525 Kč
Běžná cena:590 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

TOPVET Pupalkový olej 250ml - Příznivě ovlivňuje metabolizmus tuků. Vhodný při menstruačních bolestech a pro ženy v klimakteriu. Olej přispívá ke správné funkci cév a regulaci krevního tlaku. Aktivně upravuje hladinu cholesterolu.

Sarapis plus cps.60
Naše cena:570 Kč
Běžná cena:580 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Sarapis plus je doplněk stravy se včelími produkty a vitamíny pro ženy nejenom v období klimakteria - přechodu.

Čaj Šalvěj lékařská 20x2g n.s.Apotheke
Naše cena:37 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Šalvěj působí jako antioxidant, podporuje přirozenou obranyschopnost. Přispívá ke komfortu při menstruaci i menopauze. Podporuje normální trávení, normální funkci dýchacího systému, má antiseptické účinky.

Gynastan meno byl.čaj při menopauze 20x1
Naše cena:54 Kč
Běžná cena:55 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Gynastan Meno je bylinný čaj s příznivými účinky při menopauze. Pomáhá zmírnit její nepříznivé projevy. Doplněk stravy pro ženy.

Maca extra Bio cps.120/60g
Naše cena:314 Kč
+
-
ks

Maca byla posvátná rostlina Inků používaná jako afrodisiakum a na zvýšení síly. Přirozeně přispívá ke zdavé sexuální funkci, podporuje fyzické i psychické zdraví.

Sarapis Soja cps.60
Naše cena:580 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy je určený zejména ženám v období klimakteria - přechodu. Obsahuje včelí produkty, extrakty ze soji a červeného jetele, vitamin C a železo.

Evelor Resveratrol 50 mg tob.90
Naše cena:686 Kč
Běžná cena:696 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Resveratrol obsažený v doplňku stravy EVELOR je přírodní antioxidant. Získává se z nejkvalitnějších kořenů rostliny Polygonum cuspidatum Siebold et Zucc. (křídlatka japonská pravá).

Mateří kašička Bio cps.60
Naše cena:299 Kč
Běžná cena:304 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Mateří kašička blahodárně působí na krvetvorbu, obnovu hojících se tkání, na centrální nervový systém. Napomáhá normalizaci krevního tlaku, hladiny cholesterolu v krvi. Zmírňuje klimakterické obtíž. Posiluje obranyschopnosti organismu.

Čaj Šalvěj lékařská-nať 50g
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

Čaj z šalvěje přispívá k úlevě v období menopausy a při počátcích menstruace. Šalvěj je bohatá na silice, třísloviny a různé kyseliny. Jsou zde přítomny také další látky, které společně vytvářejí komplex blahodárně působící na organismus.

Izoflavony Duo s vitamínem D cps.60
Naše cena:202 Kč
Běžná cena:206 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Doplněk stravy Izoflavony Duo s vitamínem D je nehormonální přípravek s obsahem izoflavonů z červeného jetele a sóji a vitamínu D.

Elli MenoOsteo FORTE tob.90 +30zdarma
Naše cena:572 Kč
Běžná cena:583 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Elli MenoOsteo FORTE obsahuje dva unikátní komplexy vyvinuté pro ženský organizmus nacházející se ve fázi přechodu a po přechodu. MenoTM pro pohodlný přechod díky extraktu jetele lučního a OsteoTM pro přirozený stav kostí díky vápníku, vitaminu D3 a K2.

Dr.Bohm Dýňové tablety pro ženu tbl.30
Naše cena:365 Kč
Běžná cena:372 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Dýňové tablety obsahují lignany, které mají příznivý účinek na posílení pánevního dna a močového měchýře ženy. Navíc jsou tablety doplněny cennými sójovými izoflavony, které přispívají ke zlepšení celkového zdravotního stavu ženy.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811