Kolekce čajů

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
LEROS NATUR Diabet.čaj s gymn.n.s.20x1g
Naše cena:48 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj pro stimulaci správné hladiny cukru v krvi. Čaj obsahuje rostlinu Gymnema sylvestre, která je používána v indické medicíně k udržení správné hladiny cukru. 20 nálevových sáčků po 1,0 g.

TEE White tea Red Berries n.s.20
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Jemná chuť bílého čaje je doplněna o osvěžující a lahodnou chuť brusinek a malin. Čaj pochází z jižní provincie v Číně.Spotřebitelské balení 20 x 1,25 g.

Kolekce prémio.čajů Vánoční 96x2g APOTHE
Naše cena:207 Kč
+
-
ks

Limitovaná edice vybraných prémiových ovocných čajů, v novém atraktivním vánočním designu. Kolekce obsahuje 8 druhů čajů po 12 kusech, celkem 96 nálevových sáčků.

LONDON HERB Carnival pack 30 sáčků
Naše cena:85 Kč
+
-
ks

Variace ovocných a bílých čajů: Tyto čaje překvapí skvělou chutí a vůní a to bez přídavku cukru, bez umělých barviv a konzervačních látek. Obsahují pravé ovocné šťávy z koncentrátu a přírodní ovocná aroma.

Ovocno-bylinný MIX čajů 30x2g Fytopharma
Naše cena:65 Kč
+
-
ks

Výběr 6 druhů porcovaných ovocno-bylinných čajů, k doplnění pitného režimu během dne. Balení obsahuje 30 sáčků.

Ovocno kořeněné čaje II 4v1 20x2g Apothe
Naše cena:42 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Směs čtyř druhů ovocných a bylinných aromatizovaných čajů v nálevových sáčcích. Více chutí, více zážitků. Pomeranč a guarana - Citronela a kardamom - Kakao a rooibos - Citron a zázvor.

LONDON HERB special Edition 30 sáčků
Naše cena:89 Kč
+
-
ks

Směs ovocných, zelených a bílých čajů : Tyto čaje překvapí skvělou chutí a vůní a to bez přídavku cukru, bez umělých barviv a konzervačních látek. Obsahují pravé ovocné šťávy z koncentrátu a přírodní ovocná aroma.

MEGA Děts.čaj les.jah.20x2g+Fenyk.40x30g
Naše cena:47 Kč
+
-
ks

Dětský ovocný čaj aromatizovaný /šípek, jablko, ibišek, anýz a přírodní třešňové aroma/ pro děti od ukončeného 6.měsíce spolu s čistým fenyklovým čajem pro děti od 2.měsíce.

LONDON HERB plechová dóza
Naše cena:224 Kč
+
-
ks

Dárková plechová dóza "KUCHYNĚ" s čajem London Fruit & Herb - 60 porcí. Dóza obsahuje 3 různé příchutě čajů po 20 porcích, příchutě čajů dle aktuální nabídky. (Ovocné a ovocno-bylinné čaje). Bez přídavku cukru, bez umělých barviv a konzervačních látek.

Bylinný MIX porc. 40g n.s. Fytopharma
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

Výběr 6 druhů porcovaných bylinných čajů, k doplnění pitného režimu během dne. Balení obsahuje 5 sáčků od každého druhu (Šípkový čaj, Mátový čaj, Meduňkový čaj, Matřídouška, Zelený čaj, Rooibos).

Ovoc.-bylin.čaj Mandar+Zazvor 20x2gFytop
Naše cena:51 Kč
+
-
ks

Porcovaný ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, k doplnění pitného režimu během dne. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

Ovoc.-bylin.čaj Malina+Rakyt.20x2gFytoph
Naše cena:52 Kč
+
-
ks

Porcovaný ovocno-bylinný čaj aromatizovaný, k doplnění pitného režimu během dne. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků.

Bylin.MIX dárk.kaz.6x10sáč.80g Fytopharm
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

Výběr 6 druhů porcovaných bylinných čajů, k doplnění pitného režimu během dne. Balení obsahuje 10 sáčků od každého druhu (Šípkový čaj, Mátový čaj, Meduňkový čaj, Matřídouška, Zelený čaj, Rooibos).

MEGA Kořeněná kurkuma se skořicí 20x2g
Naše cena:49 Kč
+
-
ks

Kořeněná směs porcovaná aromatizovaná k zalití vroucí vodou. Nálev má intenzivně kořeněnou chuť kurkumy, skořice, zázvoru, kardamomu a vanilky. Balení obsahuje 20 nálevových sáčků po 2g.

Kolekce čajů Zim.pohá.30x2g+omalov.APOTH
Naše cena:93 Kč
+
-
ks

Kolekce šesti prémiových ovocných čajů, vhodná třeba jako dárek. Obsahuje nálevové sáčky čajů: Sváteční punč, Zimní čaj, Vánoční kouzlo, Horká švestka, Pomeranč a zázvor, Zázvor a med.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811