Koloidní minerály 300ml

Obrázek Koloidní minerály 300ml

Koloidní minerály jsou směsí makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungování. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře vstřebávány, z 98% tj. až ve dvacet krát větších dávkách než minerály v podobě kovů. Celý popis

EAN: 8588005349338
Naše cena: 262 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Účinné látky: selen, zinek, jód

Koloidni minerály jsou směsi makro a mikročástic minerálů, které organismus potřebuje ke správnému fungováni. Díky své tekuté formě jsou velmi dobře vstřebávány, z 98% tj. až ve 20 krát větších dávkách než minerály v podobě kovů.
Látky obsažené v koloidních minerálech přispívají k udržení normálního stavu nehtů, vlasů, k normální funkci imunitního systému a stavu pokožky. normální činnosti nervové soustavy a k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Upozornění:
Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Produkt je určen pouze dospělým. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.

Skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

Dávkování:
Dospělí: 5 ml 3x denně. Dle přiložené odměrky. Případná usazenina je přirozená. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit ve 200ml vody.

Jelikož se jedná o mix minerálů a kovů, tak chuť je nahořklá až železitá, doporučujeme ředit ve 200ml vody.
Po roztřepání produktů je barva světle hnědá, usazenina je normální součástí produktu. Samotná usazenina se může vytvořit po reakci železa se selenem. Jedná se o usazené železo.

Složení:
výrobek obsahuje 8 minerálních látek a kovů, které překračují koncentraci 15% v obecně doporučené denní dávce. Obsahuje měď, zinek, selen, železo, síru, sodík, molybden, jód. Dále jsou obsaženy další minerální látky a kovy, jejichž obsah nepřekračuje 15% v denní doporučené dávce.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811