Kosmetika pro psy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Balzám na tlapky 100ml
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:98 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Ochranný a regenerační balzám na tlapky

Arpalit NEO šampon s extrak.z TTO 250ml
Naše cena:144 Kč
+
-
ks

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastinem.

Arpalit NEO hypoalergenni šampon 250 ml
Naše cena:144 Kč
+
-
ks

Jemný šampon na mytí srsti kožešinových zvířat, s přídavkem elastinu a bambusového extraktu. Používá se pro ošetření psů, koček i jiných kožešinových zvířat se suchou, citlivou pokožkou se sklonem k alergickým reakcím. Jeho pH je neutrální.

Medivet veterinární šampon-lupy 100 ml
Naše cena:315 Kč
+
-
ks

Šampon na závažné projevy šupinatění a svědění kůže u zvířat. Medivet obsahuje dvě účinné látky: ketokonazol a octopirox. Medivet je účinný v péči o problémovou kůži a srst psů, koček, koní a dalších zvířat.

ALAVIS Extra šetrný šampon 250 ml
Naše cena:209 Kč
+
-
ks

Obsahuje Aloe Vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potíží, napomáhá snižovat zánět. Vhodný po podporu léčby při kožních onemocněních.

GREEN IDEA Ušní kapky prevent pro psy 50 ml
Naše cena:174 Kč
Běžná cena:198 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Ušní kapky prevent jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. Přípravek obsahuje celou řadu rostlinných silic, které mají antiseptický účinek, díky če

Proactivet Zdravá srst Der.šampón 250ml
Naše cena:250 Kč
+
-
ks

Šampon poskytuje jemnou péči, výživu a zklidnění podrážděné kůže i pro nejnáročnější psy. Extrakt z ovsa a přídavek ichtamolu napomáhají hojení a zklidnění podrážděné pokožky, působí proti svědění i tvorbě lupů, kůži však zbytečně nevysušují.

Proactivet Derma Šamp.Antiparazit 250ml
Naše cena:250 Kč
+
-
ks

Šampon spolehlivě hubí blechy a vši. Napomáhá odpuzovat klíšťata a bodavý hmyz. Šampon je vhodné použít před aplikací antiparazitického obojku nebo spot on pipety.

Foot protect emulze 100g Woykoff
Naše cena:234 Kč
+
-
ks

Veterinární přípravek - emulze pro ochranu tlapek psů a koček. Je vhodná pro běžné používání i pro extrémní prostředí, jako je solný sněhový roztok nebo rozpálený asfalt.

ALAVIS Šampon Chlorhexidin 250ml
Naše cena:259 Kč
+
-
ks

ALAVIS Šampon pro zevní péči o srst a kůži psů, koček,fretek a koní obohacený o chlorhexidin pomáhající snížit výskyt nežádoucích mikroorganismů a Aloe vera vykazující protizánětlivý účinek napomáhá rychlejšímu hojení poranění a podporuje účinek šamponu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811