Kosmetika pro psy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
GREEN IDEA Balzám na tlapky 100 ml
Naše cena:121 Kč
Běžná cena:138 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Balzám na tlapky je účinným prostředkem k preventivnímu ošetření kůže tlapek i k ošetření narušené kůže. Balzám na tlapky vykazuje místní ochranný účinek proti nepříznivým vlivům prostředí, zejména proti vlivu soli, posypových materiálů, dráždivých látek

Arpalit NEO šampon s extrak.z TTO 250ml
Naše cena:142 Kč
Běžná cena:159 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Jemný šampón na mytí srsti kožešinových zvířat s vitamíny, s extraktem z listů čajovníku čínského, olivovým olejem a elastinem.

Arpalit NEO hypoalergenni šampon 250 ml
Naše cena:142 Kč
Běžná cena:159 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Jemný šampon na mytí srsti kožešinových zvířat, s přídavkem elastinu a bambusového extraktu. Používá se pro ošetření psů, koček i jiných kožešinových zvířat se suchou, citlivou pokožkou se sklonem k alergickým reakcím. Jeho pH je neutrální.

Pet Health Care Péče o srst-jem.š.200ml
Naše cena:227 Kč
Běžná cena:235 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Péče o srst- jemný šampon je šampon pro psy s avokádovým a rakytníkovým olejem. Dodává srsti pevnost a lesk, napomáhá regeneraci kůže. Je vhodný pro pravidelnou péči o srst a kůži všech plemen psů.

GREEN IDEA Ušní kapky prevent pro psy 50 ml
Naše cena:183 Kč
Běžná cena:208 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Ušní kapky prevent jsou určeny pro pravidelnou, preventivní péči. Slouží k důkladné očistě zevního zvukovodu. Pokožka zevního zvukovodu je po ošetření jemná a vláčná. Přípravek obsahuje celou řadu rostlinných silic, které mají antiseptický účinek, díky če

ALAVIS Extra šetrný šampon 250 ml
Naše cena:205 Kč
Běžná cena:209 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Obsahuje Aloe Vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potíží, napomáhá snižovat zánět. Vhodný po podporu léčby při kožních onemocněních.

FYPRYST combo 1x1.34ml spot-on psy10-20k
Naše cena:173 Kč
Běžná cena:177 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Dermatocentor spp., Ixodes spp.), léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u psů. Prevence a léčba napadení všenkami (Felicola subrostratus) u psů.

ALAVIS Šampon Chlorhexidin 250ml
Naše cena:254 Kč
Běžná cena:259 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

ALAVIS Šampon pro zevní péči o srst a kůži psů, koček,fretek a koní obohacený o chlorhexidin pomáhající snížit výskyt nežádoucích mikroorganismů a Aloe vera vykazující protizánětlivý účinek napomáhá rychlejšímu hojení poranění a podporuje účinek šamponu.

PHC MATTEO antipar.šampon pro psy 200ml
Naše cena:222 Kč
Běžná cena:235 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Matteo je antiparazitární šampon s permethrinem pro psy. Je vhodný pro pravidelnou péči o srst a kůži všech plemen psů. Vyznačuje se vysokou účinností proti ektoparazitům, například klíšťatům i blechám. Avokádový a rakytníkový olej srst vyživují.

PET HEALTH CARE LOLA samp.koc/psy 250ml
Naše cena:235 Kč
+
-
ks

Šampon pro kočky, koťata, štěňata a psy, s dimetikonem. Váže se na vnější parazity, např.blechy a klíšťata, omezuje jejich pohyblivost. Po umytí působí jako "lepící past na blechy". Lze je pak lehce odstranit. I rozmarýnový olej působí antiparazitárně.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811