Aquacel Foam Krytí adhesivní 10 x 10cm 1 ks

Obrázek Krytí Aquacel Foam adhesivní 10x10cm 1ks

Krytí na rány. Celý popis

EAN: 768455127115
Výrobce: CONVATEC
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 167 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 162 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • krytí na rány
  • reaguje s exsudátem rány a vytváří gel, který napomáhá optimálnímu hojení
  • pokročilá hydroabsorpční technologie zadržuje tekutiny, které se z rány vylučují, a rána i kůže v jejím okolí je tak chráněna před macerací a exkoriací


Použití:

Aquacel Foam je tvořena 3 vrstvami
1. Vrchní ochranná krycí vrstva umožňuje vypařováni nadbytečné vlhkosti a vytvoření bariéry odolávající vodě a zabraňující pronikání virů a bakterií
2 Jemná pěnová podložka zajišťuje komfort pacienta a absorbuje nadbytečný exsudát
3. Vrstva AQUACEL® gelovatí při styku s exsudátem z rány a udržuje vlhké prostředí

Aquacel hydrofiber krytí na rány je vhodné pro exsudující rány - patří k nim chronické rány jako např. dekubity a bércové vředy. Akutní rány jako např. odřeniny, tržné a řezné rány, místa po darování kůže, popáleniny prvního a druhého stupně. Aquacel hydrofiber krytí na rány je také určeno pro chirurgické a traumatické rány. Používá se při krvácejících ranách vzniklých mechanicky nebo chirurgicky. Aquacel hydrofiber je možné použít i na mírně krvácejícící rány.


Dávkování

Krytí je určeno pro jednorázové použití. Může zůstat na ráně až 7 dní. Jestliže rána silně exsuduje nebo z jiného léčebného důvodu je možné krytí vyměňovat častěji.

Unikátní schopnosti krytí Aquacel® vytvářet kompaktní gel a zadržovat tekutiny napomáhají vytváření ideálního prostředí pro hojení ran a dosažení optimálních klinických výsledků. Pokročilá hydroabsorpční technologie zadržuje tekutiny, které se z rány vylučují, a rána i kůže v jejím okolí je tak chráněna před macerací a exkoriací.


Kontraindikace

Nedoporučuje se používat u pacientů se zjištěnou přecitlivělostí na tyto obvazy nebo jejich složky.


Fakta

Upozornění: Aquacel hydrofiber krytí na rány je možné použít jen lokálně. U pacientů s dekubity je důležité polohování a odpovídající výživa. U pacientů s bércovými vředy se v důsledku cévní insuficience může zvětšit lokální otok a tím se zabrání hojení rány. Kolonizace chronických ran je běžná a není kontraindikací pro použití krytí. Pod dohledem lékaře může být krytí použito i na infikované rány v kombinaci s vhodnou antibiotickou léčbou a častou kontrolou rány. Aquacel hydrofiber krytí na rány není určeno pro použití jako chirurgická pomůcka. V případě irigace doporučujeme krytí odstranit. U hlubokých ran je možné krytí vměstnat do dutiny. Aquacel hydrofiber krytí na rány udržuje vlhké prostředí v ráně a podporuje angiogenezi.


Poznámka

Aquacel hydrofiber krytí na rány je sterilní krytí. Dodržujte, prosím, návod k použití


Údaje o firmě

www.convatec.com

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811