Suprasorb A Krytí kalciumalgin. 10 x 10cm/10 ks

Obrázek Krytí Suprasorb A kalciumalg10x10cm/10ks

Suprasorb A obvaz z přírodních alginátových vláken s vysokou absorpční schopností. Celý popis

EAN: 4021447204413
Běžná cena: 804 Kč (ušetříte 3 %)
Naše cena: 779 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • Suprasorb A obvaz z přírodních alginátových vláken s vysokou absorpční schopností


Použití:

Způsob účinku: Suprasorb A vytváří při kontaktu s exsudátem nebo krví gel. lonty Na+, obsažené v exudátu, jsou absorbovány alginátem a ionty Ca++ transportovány zpět do tkáně. Při tomto procesu dochází k bobtnání a tím optimálnímu přizpůsobení Suprasorbu A konturám rány.

Indikace: Suprasorb A má extrémně vysokou sací schopnost (až do dvacetinásobku vlastní váhy). Hodí se proto k ošetření silně secernujících ran, jako např. vředů, dekubitů nebo míst po odběru kožních štěpů, nebo také k ošetření infikovaných ran. Obvaz může zůstat na ráně podle - typu rány a stupně sekrece - až sedm dní. Hluboké rány jsou ošetřovány Suprasorbem A tamponádou.
Fixace se provádí podle velikosti sekrece pomocí Suprasorb H hydrokoloidu, Suprasorb M polyuretanové membrány nebo Suprasorb F foliového obvazu.


Fakta

Roku 1899 založil magistr farmacie Eduard Rauscher podnik na výrobu obvazového materiálu. V roce 1902 je tato firma zaregistrována ve Vídni jako Rauscher & Co. Počátkem 30. let přebírá podnik rodina Boudů. Po druhé světové válce, kdy se opět podaří úspěšně vybudovat továrny na obvazový materiál avatu, zakládá podnik další pobočky v Evropě a stává se tak předním výrobcem a distributorem obvazového a dalšího medicínského materiálu včetně hygienických výrobků. Otevření východní Evropy umožnilo roku 1991 založení podniku v ČSFR se sídlem ve Slavkově u Brna
V roce 1999 vznikla fúzí dvou tradičních firem-Lohmann Medical (založena v r. 1851) a Rauscher společná firma (50/50) - Lohmann & Rauscher International GmbH & Co. KG. Koncern Lohmann & Rauscher zaměstnává celkem 2.930 pracovníků a v loňském roce dosáhl obratu téměř 610 mil. DEM a 4,2% nárůst. Jeho dceřiná společnost má sídlove Slavkově u Brna, kdejsou sklady ačást výroby. Pracuje tu ca 160 zaměstnanců. Pobočný výrobní závod je v Nové Páce, kde pracuje 320 zaměstnanců.
Péče o zdraví, léčbu a ošetřování lidí vyžaduje denně vysoké nároky na jakost a bezpečnost - odpovědnost rádi převezmeme. Orientace na zákazníka je naší zásadou a cílem. Touto cestou půjdeme dál, pro spokojenost našich zákazníků a zdraví pacientů.


Poznámka

Lohmann & Rauscher International má zavedený systém kvality v EN ISO 9001/EN 46001 a jako výrobce medicínských výrobků podléhá směrnici   93/42/ EWG.
TUV CER- certifikát obsáhle dokumentuje vysoce kvalitní práci. Tato začíná u vývoje produktu a končí jeho upotřebením.
Zákonné předpisy vytváří již náročnější rámec. Navíc máme zavedené vlastní měřítka kvality. Tímto podporujeme zákazníky k používání našich výrobků a urychlení úspěšné terapie pacientů. Je to pro nás nezbytný prvek k zajištění kvality.


Údaje o firmě

www. lohmann-rauscher. cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811