Suprasorb F Krytí foliové transparentní 5 x 7cm/10 ks

Obrázek Krytí Suprasorb F fol.transp.5x7cm 10ks

Elastický a přilnavý polyuretanový film. Celý popis

EAN: 4021447204604
Výrobce: LOHMANN RAUSCHER
Dostupnost: Nedostupné
Běžná cena: 150 Kč (ušetříte 1 %)
Naše cena: 149 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • elastický a přilnavý polyuretanový film

 Použití:

  • tenký transparentní polyuretanový film zaručuje optimální vlhké prostředí rány a umožňuje současně únik vodní páry
  • velmi tenká membrána brání proniknutí mikroorganismů při současném zachování vlhkosti
  • Suprasorb F je určen k pooperačnímu ošetření ran, pro povrchové, slabě secernující rány, především také k ochraně čerstvého epitelu u ran, které až do zhojení potřebují vlhké prostředí, např. ulcus cruris venosum v reparační fázi
  • spolehlivá možnost vizuální kontroly i při použití k fixaci kanyl, infuzních katetrů nebo drénů
  • suprasorb F může být použit jako fixace pro Suprasorb A, G nebo C


Fakta

Roku 1899 založil magistr farmacie Eduard Rauscher podnik na výrobu obvazového materiálu. V roce 1902 je tato firma zaregistrována ve Vídni jako Rauscher & Co. Počátkem 30. let přebírá podnik rodina Boudů. Po druhé světové válce, kdy se opět podaří úspěšně vybudovat továrny na obvazový materiál a vatu, zakládá podnik další pobočky v Evropě a stává se tak předním výrobcem a distributorem obvazového a dalšího medicínského materiálu včetně hygienických výrobků. Otevření východní Evropy umožnilo roku 1991 založení podnikuv ČSFR se sídlemve Slavkově u Brna.
V roce 1999 vznikla fúzí dvou tradičních firem-Lohmann Medical (založenav r. 1851) a Rauscher společná firma (50/50) - Lohmann & Rauscher International GmbH & Co. KG. Koncern Lohmann & Rauscher zaměstnává celkem 2.930 pracovníků av loňském roce dosáhl obratutéměř 610 mil. DEM a 4,2% nárůst. Jeho dceřiná společnost má sídlove Slavkově u Brna, kde jsou sklady a část výroby. Pracuje tu ca 160 zaměstnanců. Pobočný výrobní závod je v Nové Páce, kde pracuje 320 zaměstnanců
Péče o zdraví, léčbu a ošetřování lidí vyžaduje denně vysoké nároky na jakost a bezpečnost - odpovědnost rádi převezmeme. Orientace na zákazníka je naší zásadou a cílem. Touto cestou půjdeme dál, pro spokojenost našich zákazníků a zdraví pacientů.


Poznámka

Lohmann & Rauscher International má zavedený systém kvality v EN ISO 9001/EN 46001 a jako výrobce medicínských výrobků podléhá směrnici   93/42/ EWG.
TUV CER- certifikát obsáhle dokumentuje vysoce kvalitní práci.Tato začíná u vývoje produktu a končí jeho upotřebením.
Zákonné předpisy vytváří již náročnější rámec. Navíc máme zavedené vlastní měřítka kvality. Tímto podporujeme zákazníky k používání našich výrobků a urychlení úspěšné terapie pacientů. Je to pro nás nezbytný prvek k zajištění kvality.


Údaje o firmě

www.lohmann-rauscher.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811