LABORATOIRES

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Hyseke Biorga solární spr.SPF50+ 200ml
Naše cena:111 Kč
+
-
ks

Hyseke Biorga solární spray SPF50+ 200ml - na opalování, velmi vysoká ochrana tváře a těla u dospělých a dětí nad 6 let, který je voděodolný. Neobsahuje parfém, barvivo, paraben.

Hyseke Biorga ml.po opal.2v1 200ml
Naše cena:37 Kč
+
-
ks

Hyseke Biorga mléko po opalování 2v1 - po opalování, na tvář a tělo. Bohatý na rostlinné oleje. Uklidňuje, obnovuje, hydratuje pokožku.

Hyseke Biorga suchý ol.po opal.3v1 100ml
Naše cena:37 Kč
+
-
ks

Hyseke Biorga suchý olej po opalování 3v1 100ml - po opalování, na tvář, tělo i vlasy. Bohatý na rostlinné oleje. Neobsahuje parabeny, alkohol, fenoxyethanol, silikon.

Hyseke Biorga fluid pro intol.pl.SPF50+
Naše cena:72 Kč
+
-
ks

Hyseke Biorga opalovací fluid pro intolerantní pleť SPF50+ 40ml - na opalování, velmi vysoká ochrana obličeje, voděodolný. Neobsahuje parfém, barvivo, paraben.

Apaisac Biorga obn.kr.na ruce a nehty50m
Naše cena:39 Kč
+
-
ks

Niacinamid je používán pro obnovu extrémně namáhané pokožky a jako prevence suché kůže. Nejčistší kyselina hyaluronová okamžitě obnovuje hydrolipidický film na rukou. Nemastný a nelepivý krém intenzivně obnovuje a trvale chrání nejvíce namáhané ruce.

Apaisac Biorga vyživ.balzám na rty 15ml
Naše cena:74 Kč
+
-
ks

Vyživující péče je velmi vhodná pro poškozené a vysušené rty díky svým obnovujícím a lipidy doplňujícím aktivním ingrediencím. Okamžitě a dlouhodobě hydratované rty jsou opět jemné, pružné a příjemné. Balzám se snadno nanáší, chrání rty a je nelepivý.

Mycogel Biorga čistící pěnící gel 150ml
Naše cena:111 Kč
+
-
ks

Mycogel Biorga je čistící pěnící gel, který se používá na obličej - tělo - vlasová pokožka a je hypoalergenní a nekomedogenní.

Apaisac Biorga zklidň.krém červ.skv.40ml
Naše cena:213 Kč
+
-
ks

Apaisac Biorga zklidňující krém proti červeným skvrnám - snižuje mikrocirkulaci a zmírňuje rozptýlené začervenání. Zklidňuje pocity horkosti a nepohodlí. Nekomedogenní, hypoalergenní, dermatologicky testováno.

Hyseke Biorga opal.fluid SPF50+ 02Golden
Naše cena:72 Kč
+
-
ks

Hyseke Biorga opalovací fluid zlatavý odstín SPF50+ 40ml - na opalování, velmi vysoká ochrana obličeje, voděodolný. Neobsahuje parfém, barvivo, paraben.

Apaisac Biorga inten.hydratační kr.40ml
Naše cena:184 Kč
+
-
ks

Intenzivně hydratační krém vyživuje, hydratuje a chrání citlivou pleť před agresivními vnějšími vlivy (chlad, vítr). Snižuje pocity pnutí a suchosti. Pleť je jemnější, méně citlivá a trvale hydratovaná.

Apaisac Biorga vyživující těl.ml.200ml
Naše cena:184 Kč
+
-
ks

Nemastné a nelepivé tělové mléko vyživuje a hydratuje pokožku citlivou, suchou nebo oslabenou dermatologickými přípravky. Pokožka je odolnější, méně se vysušuje, pocity pnutí se snižují a je chráněna před agresivními vnějšími vlivy.

Apaisac Biorga dermat.čis.mléko 200ml
Naše cena:210 Kč
+
-
ks

Apaisac Biorga dermatologické čistící mléko - vytvořeno na jemném mycím základu bez mýdla a bez parfémů. Toto bezoplachové dermatologické čisticí mléko je obzvláště vhodné pro oslabenou pleť, podrážděná pleť, vysušovanou dermatologickými prostředky.

Apaisac Biorga micelární gel 200ml
Naše cena:235 Kč
+
-
ks

Apaisac Biorga micelární gel 200ml je určen pro citlivou pleť, kterou čistí, odstraňuje make-up a zklidňuje pokožku obličeje.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811