Leni COMPLEX NÁPLAST 5ks

Obrázek Leni COMPLEX NÁPLAST 5ks
Novinka

Náplast Leni Complex díky svému složení s obsahem Pycnogenolu a aktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu přináší úlevu při bolesti pohybového aparátu a kloubů. Celý popis

EAN: 8002738862648
Výrobce: INPHARM
Dostupnost: Nedostupné
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 315 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Díky svému složení s obsahem Pycnogenolu® a aktivních látek z harpagofytu ležatého a eukalyptu přináší úlevu při bolesti pohybového aparátu a kloubů. Působí prostřednictvím okluzivního efektu, čímž chrání postiženou oblast a přispívá k ideální teplotě v daném místě. Zajišťuje řízené uvolňování aktivních látek, které obsahuje.  

Doporučená velikost náplasti 12 x 15 cm. Náplast je možné kombinovat s Leni COMPLEX Gel 75ml.

  Dermatologicky testováno. Bez barviv a konzervačních látek. Bez lepku.

Výhody Úleva od bolestí pohybového aparátu (svalů a kloubů) Postupné uvolňování obsažených přírodních látek Originální forma náplastí obsahuje výtažky z rostlin, jako jsou harpagofyt, Pycnogenol® a eukalyptus

Použití Zdravotnický prostředek na vnější použití. Náplast se musí aplikovat na dobu 24 hodin a potom se může vyměnit za novou. Nezanechává skvrny a nepálí. Náplast lze dle potřeby nastříhat nůžkami na menší rozměr. Složení Leni COMPLEX Náplast 5ks Akrylátový kopolymer, Harpagophytum procumbens (extrakt z kořene), (Pycnogenol®) Pinus pinaster (extrakt z kůry), Eucalyptus globulus (olej z listů), limonen, linalool.

Upozornění Uchovávejte mimo dosah dětí. Aplikujte na neporušenou, čistou a suchou pokožku.

V případě viditelných dráždivých účinků anebo v případě zvýšené citlivosti na výrobek okamžitě přerušte léčbu. Pokud nežádoucí účinky přetrvávají, vyhledejte lékaře.

Balení Leni COMPLEX Náplast Balení obsahuje 5ks náplastí

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811