LEROS

Nejprodávanější výrobky
Řazení
LEROS Senna - list 40g syp.
Naše cena:47 Kč
+
-
ks

Leros Senna list rostlinné projímadlo. Přípravek se užívá jako krátkodobá léčba funkční zácpy, k akutnímu vyprázdnění střev před vyšetřením. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Pulmoran n.s.20x1.5g
Naše cena:48 Kč
+
-
ks

LEROS Pulmoran pomocný lék při chorobách horních cest dýchacích. Působí antisepticky, usnadňuje odkašlávání. Nálev je možno použít i ke kloktání nebo k inhalacím. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Pulmoran bal.100g
Naše cena:57 Kč
+
-
ks

LEROS Pulmoran pomocný lék při chorobách horních cest dýchacích. Působí antisepticky, usnadňuje odkašlávání. Nálev je možno použít i ke kloktání nebo k inhalacím. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS BABY Dětský čaj Rakytnik.n.s.20x2g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:44 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Bylinná čajová směs vhodná pro doplnění pitného režimu dětí i dospělých. Rakytník přispívá k odolnosti proti únavě.

LEROS Dětský bylin.čaj s heřmánk.20x1,5g
Naše cena:30 Kč
Běžná cena:34 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Dětská vyvážená bylinná čajová směs, která přispívá k dobrému zažívání a pohodě dětí. Rostlinné látky jsou šetrné k organismu a pomáhají chránit zdraví.

LEROS Panda natur byl.diabet.n.s.20x1.5g
Naše cena:22 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj pro diabetiky je vyvážená čajová směs připravená z léčivých rostlin obsahujících látky, které příznivě ovlivňují hladinu krevního cukru. Proto je tento čaj vhodný jako součást pitného režimu pro diabetiky.

LEROS BABY BIO čaj Fenyklovy n.s.20x1.5g
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Leros Baby Dětský čaj BIO Fenyklový 20x1,5g podporuje trávení, pomáhá při nadýmání a plynatosti. Přispívá k normální funkci dýchacího systému. Surovina pochází z ekologického zemědělství. Bez chemických přísad a aromat. Pro děti od ukončeného 1. týdne.

LEROS Alvisan neo bal.100g
Naše cena:57 Kč
+
-
ks

Doplňková léčba lehčích forem vysokého krevního tlaku a při presklerotických stavech. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Chamomilla bohemica sypaný čaj 50g
Naše cena:43 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

CHAMOMILLA BOHEMICA je unikátní odrůda heřmánku pravého, který je pěstován výhradně v oblastech Čech a má proto oprávnění užívat ochrannou známku Chráněné označení původu od EU. Heřmánek CHAMOMILLA BOHEMICA vyniká svou vysokou kvalitou.

LEROS VITAL Rakytník a pomeranč 20x2g
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

Rakytník přispívá k odolnosti proti únavě a společně s plodem šípku a lipovým květem podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a normální trávení.

LEROS Dětský bylinný čaj s heřmánkem 75g
Naše cena:48 Kč
Běžná cena:49 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Dětský bylinný čaj - vyvážená čajová směs, která přispívá k dobrému zažívání a pohodě dětí. Čaj vhodný např. pro uklidnění, při nachlazení či bolestech bříška.

LEROS Panda natur šípkový n.s.20x3g
Naše cena:27 Kč
+
-
ks

Vydatný zdroj vitamínu C, karotenů a dalších látek, které příznivě ovlivňují odolnost organismu proti nepříznivým vlivům prostředí, zvláště pak v období zvýšené zátěže organismu jako jsou stres, únava a nachlazení.

LEROS NATUR Źíly+pohank.a vin.list.20x2g
Naše cena:45 Kč
+
-
ks

Vinný list podporuje normální činnost cévní soustavy, může zmírnit pocit těžkých nohou a společně s pohankou přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

LEROS BABY Mix dětské byl.čaje n.s.5x4ks
Naše cena:45 Kč
+
-
ks

Mix 5 druhů dětských bylinných čajů v nálevových sáčcích. Bez chemických přísad a aromat. Bez přidaného cukru. Dětský čaj s ovocem, rakytníkem, fenyklový, při nachlazení a bylinný.

LEROS BIO Máta peprná list 50g
Naše cena:68 Kč
+
-
ks

Mátový čaj je jedním z nejužívanějších z léčivých rostlin vůbec. Máta peprná přispívá k normální funkci dýchacího systému, trávicí soustavy a střev. Podporuje přirozenou obranyschopnost a přispívá k relaxaci. Čaj z máty peprné příjemně chutná po mentolu.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811