Leros

Nejprodávanější výrobky
Řazení
LEROS Šípek plod sypaná bylina 150g
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:53 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Leros šípek - bylinný čaj, významný zdroj vitamínu C, karotenů a dalších látek příznivě ovlivňujících organizmus proti nepříznivým vlivům počasí.

LEROS Natur Echinacea Tea Imunita 20x2g
Naše cena:45 Kč
+
-
ks

Bylinná čajová směs napomáhá posilovat obranyschopnost organismu organizmu zejména v období chřipek a nachlazení. Echinacea příznivě ovlivňuje infekční choroby, pomáhá proti opakovaným infekcím dýchacích a močových cest, pomáhá proti aftům.

LEROS Fenyklovy caj 20x1.5g n.s.
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Leros Fenyklový bylinný čaj v nálevových sáčcích působí příznivě při pocitech plnosti, nadýmání a plynatosti. Podporuje trávení, správnou činnost střev a také tvorbu mateřského mléka. Usnadňuje odkašlávání. 20 nálevových sáčků po 1,5 g.

LEROS Epilobin Planta n.s.20x1.5g
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:44 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Doplňková léčba potíží s močením u nezhoubného zbytnění prostaty, zánětlivých onemocnění ledvin a močových cest, dráždivého měchýře. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Kopřiva n.s.20x1g
Naše cena:28 Kč
+
-
ks

Leros Kopřiva nať působí příznivě na metabolickou výměnu a dezodoračně. Zevně se používá jako součást péče o vlasy, především při mastné pokožce.

LEROS List Senny por.spc.20x1gm (sáčky)
Naše cena:38 Kč
+
-
ks

LEROS Senna list rostlinné projímadlo. Přípravek se užívá jako krátkodobá léčba funkční zácpy, k akutnímu vyprázdnění střev před vyšetřením. 20 nálevových sáčků po 1 g. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Natur Nachlaz.chřipka 20x1.5g n.s.
Naše cena:45 Kč
+
-
ks

Bylinná čajová směs vhodná v období chřipek a nachlazní. Působí jako podpůrný prostředek při kašli, rýmě, bolestech v krku, chřipce a angíně. Příznivě působí i při dýchacích obtížích. Pomáhá chránit zdraví a dobrou kondici.

LEROS VITAL Ginkgo a zelený čaj 20x2g
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:41 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Čaj pravý zelený, ochucený, aromatizovaný v nálevových sáčcích. Příznivé účinky listů stromu Ginkgo biloba na životní vitalitu jsou známy od nepaměti. Přispívá k udržení duševní rovnováhy, podporuje periferní cirkulaci.

LEROS Natur Ledviny, moč.cesty 20x1.5g
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:45 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Čajová bylinná směs pro podporu vylučování moči napomáhá zlepšení funkce ledvin a močových cest. Působí preventivně proti zánětům a tvorbě ledinových kaménků.

LEROS BABY BIO Čaj kojící matky n.s.20x2
Naše cena:44 Kč
+
-
ks

Vyvážená čajová směs je vhodným doplňkem pro kojící matky. Jestřabina lékařská příznivě ovlivňuje tvorbu mléka. Neobsahuje chemické přísady, přidaný cukr a kofein. Bylinný čaj z ekologického zemědělství .

LEROS BABY Čaj pro koj.matky n.s.20x1,5g
Naše cena:39 Kč
Běžná cena:40 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vyvážená čajová směs je vhodným doplňkem pro kojící matky. Jestřabina lékařská příznivě ovlivňuje tvorbu mléka. Neobsahuje chemické přísady, přidaný cukr a kofein.

LEROS Meduňka n.s.20x1g
Naše cena:31 Kč
Běžná cena:32 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Meduňkový čaj navozuje klid, příjemný spánek a dobré zažívání. Doporučuje se zejména pro osoby vyššího věku. Má účinky spasmolytické, antibakteriální.

LEROS Borůvka-nať n.s.20x1.5g
Naše cena:33 Kč
+
-
ks

Nať borůvky obsahuje látky, které mohou přispět ke zlepšení regulace hladiny krevního cukru.

LEROS Stomaran bal.100g
Naše cena:49 Kč
Běžná cena:52 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Přípravek má příznivé účinky při nechutenství, podporuje trávení, zvyšuje sekreci žaludečných šťáv a celkově příznivě ovlivňuje trávení. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Meduňka lékařská -nať 50g sypaná
Naše cena:29 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Meduňkový čaj navozuje klid, příjemný spánek a dobré zažívání. Doporučuje se zejména pro osoby vyššího věku. Má účinky spasmolytické, antibakteriální.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811