LOMINA Samotest pro detekci a hodnotu protilátek z krve na SARS-CoV-2/COVID19

Obrázek Samotest pro detekci a hodnotu protilátek z krve na COVID19
Novinka

Vyhodnocení přítomnosti a množství protilátek v těle IgM/IgG po očkování nebo prodělané nemoci. Jediný certifikovaný samotest z krve na trhu, výroba Made in EUROPE. Celý popis

Výrobce: Lomina AG
Dostupnost: Nedostupné
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Běžná cena: 119 Kč (ušetříte 25 %)
Naše cena: 89 Kč
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Rychlotest od švýcarského výrobce LOMINA AG (Made in EUROPE) pro sebetestování z krve pro detekci protilátek IgG a IgM po prodělaném onemocnění COVID-19.
Test je zároveň určen k detekci úrovně protilátek IgG po očkování či prodělané nemoci. Jako jediný disponuje certifikátem pro samotest CE2854.
Rychlotest je validován s vakcínami: Astra Zeneca, Moderna, Pfizer, Sputnik-V, Johnson&Johnson, Sino.
Balení obsahuje 1ks testovací kazetu, kapátko, zkumavku s reagentem, 2x lancetu na odběr krve

Určený účel použití
IVD test určený pro sebetestování pro detekci protilátek IgG a IgM proti S1 (RBD) proteinu v krvi po prodělaném onemocnění COVID-19. Test je zároveň určen k detekci orientační úrovně protilátek IgG po očkování. Prostředek neslouží jako primární nástroj včasné detekce onemocnění COVID19!

Princip testu
Tato souprava funguje na principu immunochromatografie využívající koloidní zlato. Testovací sada obsahuje 1) Antigen označený koloidním zlatem a komplex kontrolních protilátek. 2) nitrocelulózové membrány s vyznačenými dvěma testovacími proužky (M a G-line) a jedním kvalitativním kontrolním proužkem (C-line). Po nakapání požadovaného množství vzorku do otvoru na testovacím pásku, bude vzorek stékat po nitrocelulózové membráně uvnitř testovacího pásku vlivem kapilárního efektu. Pokud testovaný vzorek obsahuje IgM/ IgG protilátky viru SARS-CoV-2, protilátka se bude vázat na koloidním zlatem označený SARS-CoV-2 antigen a komplex protilátek vykreslí monoklonální IgM protilátky, nebo monoklonální IgG protilátky na nitrocelulózové membráně v podobě fialovo-červených-šedých M, nebo G linek, a tím vykreslí zda je vzorek pozitivní na IgM, nebo IgG protilátky a prokazuje tedy přítomnost protilátek COVID-19 a tím poskytuje důkaz o prodělané infekci a/nebo aktivní přítomnosti protilátek v těle po očkování.

Obsah balení

 • Testovací pásek v plastové kazetě.
 • Plastové kapátko (1 kapka 20-25ul) Používejte výhradně kapátka dodaná s testovací sadou pro dodržení správného množství roztoků.
 • Zkumavka s reagentem (převažující složka PBS - Phosphate-Buffered Saline).
 • Lanceta pro jednorázový odběr krevního vzorku
 • Dezinfekční tampóny/polštářky (desinfekce na alkoholové bázi)
 • Návod k použití.
 • [UPOZORNĚNÍ!]
  Testovací kazetu nechte v klidu ležet ve vodorovné poloze. Během měření s ním nepohybujte ani ji nenaklánějte!
  Test použijte ihned po otevření primárního balení!
  Udržujte požadovaný objem vzorků a používejte pouze kapátka dodávaná v sadě - 1 kapka = 20 - 25 ul.
  Kontrolní C proužek se objeví do 1 minuty. Pokud se nezobrazí, je test vždy neplatný! Použijte jinou kazetu a test zopakujte!
  Detekce dlouhodobých protilátek, tedy proužek IgG se objeví v časovém rozmezí od 1 do 45 minuty v závislosti na koncentraci protilátek v testovaném vzorku.

  Výsledky testů - interpretace výsledků testu
  1. Negativní výsledek testu na protilátky:
  Pokud je kontrolní proužek QCC (Quality Control - C) viditelný, a linky M a G se nezabarví, je vzorek negativní neboť žádné protilátky nebyly detekovány.
  Tento test není určen pro časnou detekci onemocnění COVID-19, proto pokud máte příznaky onemocnění nebo podezření na COVID-19 a nacházeli jste se v infikovaném prostředí nebo jste byli ve styku s nakaženou osobou, vždy konzultujte svůj stav a postup s Vaším lékařem.
  2. Pozitivní výsledek testu na protilátky:
  2.1 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "IgM" došlo k detekci protilátky IgM a vzorek je pozitivní. Protilátky IgM svědčí o akutní reakci imunitního systému po bezprostředním setkání s virem, ale může ho vyvolat i vakcína.
  2.2 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "IgG" došlo k detekci protilátky IgG a vzorek je pozitivní. V závislosti na rychlosti zobrazení proužku IgG je možné orientačně určit hodnotu protilátek po infekci nebo po očkování. Přítomnost protilátek IgG v těle je žádoucí pro zvýšení ochrany před onemocněním COVID-19
  2.3 Pokud se kontrolní proužek "C" zobrazí spolu s proužkem "IgG" i proužkem "IgM" došlo k detekci obou protilátek IgG a IgM a vzorek je pozitivní na oba typy protilátek.
  3. Neplatný výsledek:
  Pokud se neobjeví proužek kontroly "C" je test v každém případě neplatný a musíte ho zopakovat! Toto může být způsobeno dlouhou prodlevou při testování, kontaminací reagentu, znehodnocením testu teplotou a podobně.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811