LUUF pastilky při kašli a nachlazení 20 ks

Obrázek LUUF pastilky při kašli a nachlazení 20 ks

LUUF Pastilky s islandským lišejníkem mají dvojí ochranný účinek. Při rozpuštění v ústech vytváří zvláčňující a ochranný film, který na sliznici v ústech a hrtanu chrání před chrapotem a drážděním ke kašli. Současně působí na podrážděný hrtan. Celý popis

EAN: 9003949002730
Výrobce: MPC
Dostupnost: Skladem
Naše cena: 108 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Užití

LUUF Pastilky s islandským lišejníkem a ibiškem mají dvojí ochranný účinek na podrážděné sliznice. Vysoce dávkované rostlinné složky vytvářejí při rozpuštěni v ústech zvláčňující a ochranný film, který chrání před chrapotem a drážděním ke kašli a současně blahodárně působí na podrážděný hrtan. Pastilky navíc urychlují rychlé uzdravení a regeneraci postižené sliznice a předcházejí nástupu kašle. Doporučuje se při nachlazení, kataru horních cest dýchacích, při přetěžování hlasivek, při kouření nebo v suchém, klimatizovaném vzduchu.

Dávkování

Kdykoliv dle potřeby vícekrát denně 1 pastilkuvolně rozpustitv ústech. Děti ve věku od 4 let: nejvíce pět pastilek za den

Kontraindikace

Neužívat při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku, dětí mladší 4 let, těhotenství, kojení.

Fakta

Příčiny dráždění sliznic: Zdravá sliznice v ústech a hrtanu je schopna se sama bránit mnoha choroboplodným zárodkům. Tato její schopnost však trvá doté doby, dokud je sliznice zásobována dostatečnou vláhou. Při nízkých venkovních teplotách a suchém vzduchu z vytápění se velká část vláhy ztrácí. Velkou zátěž navíc představuje tabákový kouř a další škodlivé látky, například jemný prach. Díky tomu může docházet ke snazšímu uchycení dráždivých látek, jež následně vyvolávají obtíže. Kromě těchto škodlivých vlivů prostředí vede k podráždění citlivých hlasivek intenzivní mluvení a zpěv. Důsledkem může být chrapot a dráždění ke kašli.

Islandský lišejník (Lichen islandicus): Užívání islandského lišejníku při chrapotu a dráždění ke kašli má dlouhou tradici. Islandský lišejník pochází z dalekého severu arktické tundry a patří k odolným lišejníkům. V lidovém lékařství se tyto rostliny označují také jako "plicní lišejníky" nebo "plicník". Užívají se díky hlenoviným látkám se zklidňujícím účinkem při dráždění dýchacích cest.

Ibišek (Althaeae officinais): Používá se do směsi proti kašli. Účinek ibišku zmirňuje podráždění, což souvisí s jeho vysokým obsahem hlenovitých látek, které se vyskytují převážně v kořenu. Ibišek představuje ideální doplněk k islandskému lišejníku při chrapotu a drážěni ke kašli.

Složení

350 mg islandského lišejníku- extrakt, 90 mg ibiškového kořene-extrakt
maltitol, sorbitol, arabská guma, kys. citrónová, cukr. kulér, tekutý parafín, bělený vosk

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811