MAGNETRANS 375mg 50 tyčinek granulátu

Obrázek MAGNETRANS 375mg 50 tyčinek granulátu

Doplněk stravy s obsahem hořčíku a sladidla pro zajištění přisunu hořčíku okamžitě v době jeho zvýšené potřeby. Granulát určený k přímému podání. Má citronovo - grapefruitovou příchuť. Celý popis

EAN: 4011548014684
Výrobce: STADA
Dostupnost: Skladem
Naše cena: 209 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Hořčík je minerál, který je nezbytný pro mnoho procesů v našem těle a život bez něj by byl nemyslitelný.

Více než 300 různých metabolických procesů v našem těle vyžaduje hořčík- jedná se hlavně o procesy, které pro nás vyrábějí energii, nebo jí spotřebovávají.

Hořčík přispívá ke správnému fungování svalstva včetně srdečního svalu. Tento minerál také přispívá k normálnímu fungování energetického metabolismu, k normální stavbě kostí a zubů, normálnímu dělení buněk, syntéze proteinů a k elektrolytické rovnováze. Hořčík také příznivě působí na lidský nervový systém. Vyvážený příjem hořčíku je tudíž důležitým předpokladem pro naše zdraví a naši výkonnost. 
Protože si tělo nedokáže vyrobit hořčík samo, je nezbytné zajistit jeho adekvátní přísun potravou. Doporučená denní dávka hořčíku je 300 - 400 mg/ den. 
K dobrým zdrojům hořčíku patří celozrnné výrobky, mlékárenské výrobky a spousta druhů zeleniny. 
Nevyvážená strava (příliš tuků a bílkovin, příliš alkoholu, málo výrobků z obilovin) nebo fyzická námaha brání adekvátnímu přísunu tohoto nezbytného minerálu. 

Hořčík přispívá také k normálnímu fungování nervového systému a tak může přispívat k redukci únavy a vyčerpání. Pří fyzické námaze je také zapotřebí hořčík. Zejména sportovci by si měli zajistit odpovídající příjem hořčíku - za prvé proto, že intenzivní svalová aktivita vyžaduje více hořčíku, za druhé proto, že pocením dochází ke zvýšeným ztrátám hořčíku. Potřeba hořčíku se také zvyšuje po pobytu v sauně. Odpovídající přísun hořčíku je důležitý ve všech obdobích života, abychom zůstali zdraví a fit.

Dospívající mohou také trpět nedostatečným příjmem hořčíku, stejně tak starší lidé, kteří by si měli zajistit dostatečný přísun hořčíku, jelikož snížená chuť k jídlu, která se v tomto věku často vyskytuje, může vést k jeho nedostatečnému příjmu.

Jedna tyčinka Magnetrans obsahuje 375 mg hořčíku, granulát se snadno rozpouští v ústech, nemusí se zapíjet, takže získáte svou dávku hořčíku rychle a pohodlně, dokonce i když cestujete. 

Doporučená dávka pro dospělé a dospívající od 12 let je jedna tyčinka Magnetrans® 375 mg direct - granulátu denně.

Granulát si nasypte přímo na jazyk. Granulát se rychle rozpustí a je možné ho spolknout bez zapíjení. 

Obsahuje sladidlo aspartam. 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811