JOHNSON

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Listerine Coolmint 500 ml
Naše cena:91 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:29 %
+
-
ks

Listerine Coolmint ústní voda poskytuje ochranu před zubním povlakem a přetrvávající pocit svěžího dechu. Ničí bakterie v mezizubním prostoru a udržuje svěží dech.

NEUTROGENA Tyč.na rty SPF20 blistr 4.8g
Naše cena:92 Kč
+
-
ks

Neutrogena jsou výrobky s vysokým obsahem glycerinu. Aplikují se na rty a ruce. Působí jako ochrana proti nepříznivým vlivům prostředí.

OFF! Max spray 100ml
Naše cena:105 Kč
+
-
ks

OFF!® Max™ spray-repelent ve spreji zabezpečí ochranu kůže proti komárům a tygřím komárům až 6 hodin, bodavým mouchám (ovádům) až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny.

Compeed náplast na mozoly 6 ks
Naše cena:114 Kč
+
-
ks

Gelová náplast na puchýře o velikosti 4,4 x 4,5 cm, která okamžitě uleví od bolesti a tlaku.

OFF Tropical sprej rychloschnoucí 100ml
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Autan Tropical sprej je repelentní rychle zasychající přípravek ve spreji. Nanáší se jemným nástřikem na kůži a okamžitě chrání před komáry, včetně tropických a tygřích až po dobu 8 hodin.

Listerine Advanced White 250ml
Naše cena:125 Kč
+
-
ks

Listerine Advanced White je antibakteriální ústní voda s bělícím účinkem. Jedinečné složení s vícenásobným účinkem čistí, bělí, fluoriduje.

JOHNSON Baby koupel na celé tělo+vlásky
Naše cena:139 Kč
+
-
ks

Koupel s novým, dosud nejjemnějším složením. Jemně čistí citlivou dětskou pokožku a vlásky už od prvních dní bez podráždění. Na rozdíl od dětských mýdel dětskou pokožku nevysušuje. Koupel je vhodná i pro novorozence.

Listerine Freshburst 500 ml
Naše cena:148 Kč
+
-
ks

Listerine Freshburst ústní voda poskytuje ochranu před zubním povlakem a přetrvávající pocit svěžího dechu. Ničí bakterie v mezizubním prostoru a udržuje svěží dech.

Compeed náplast na kuří oka 6 ks
Naše cena:149 Kč
+
-
ks

Tato velmi diskrétní a tenká náplast pomáhá odstranit kuří oko.

Listerine Total Care 500ml
Naše cena:170 Kč
+
-
ks

Nejpokročilejší a kompletní antiseptická ústní voda Listerine - 6 výhod v jednom. Při používání 2x denně chrání před zubním povlakem, snižuje zubní povlak a zubní kámen a napomáhá udržet zuby přirozeně bílé.

NEUTROGENA šampon  T/Gel Forte 125ml
Naše cena:245 Kč
+
-
ks

Šampon proti lupům určený speciálně pro svědivou pokožku hlavy.

Listerine Zero 1000ml
Naše cena:284 Kč
+
-
ks

Antibakteriální ústní voda s unikátní směsí složek přírodních silic a zvýšeným obsahem fluoridu sodného. Snižuje výskyt bakterií v mezizubním prostoru, odstraňuje zápach z úst, působí proti zánětu dásní.

Nicorette Invisip.25mg/16h drm.em.7x25mg
Naše cena:489 Kč
Běžná cena:504 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Přípravek je určen pro léčbu závislosti na tabáku, zmírnění touhy po nikotinu a zmírnění abstinenčních příznaků, což umožňuje snadněji přestat kouřit. Čtěte pozorně příbalový leták.

Johnson Baby mléko masážní 200 ml
Naše cena:68 Kč
+
-
ks

JOHNSON´S dětské masážní tělové mléko je vyvinuté pro pokožku novorozenců. Hydratuje dětskou pokožku, pomáhá chránit ji před vysušovaním. Jeho jemnost je klinicky prověřená.

NEUTROGENA krém na ruce anti-age 50 ml
Naše cena:111 Kč
+
-
ks

Krém na ruce podle Norské receptury, s glycerinem s vysokou zvláčňující a ošetřující schopností. Proniká hluboko do pokožky a zanechává ruce jemné a vláčné. Účinně chrání ruce před vznikem hnědých skvrn a zmírňuje jejich výskyt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811