JOHNSON

Nejprodávanější výrobky
Řazení
Listerine Total Care Zero 500ml
Naše cena:169 Kč
+
-
ks

Je prokázáno, že LISTERINE TOTAL CARE ZERO ústní voda s jemnější příchutí a bez alkoholu, při používání 2x denně čistí a chrání pro celkové zdraví ústní dutiny: snižuje obsah zubního povlaku, ničí bakterie, udržuje zdravé dásně, chrání před kamenem apod.

Listerine Total Care 500ml
Naše cena:170 Kč
Běžná cena:175 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Nejpokročilejší a kompletní antiseptická ústní voda Listerine - 6 výhod v jednom. Při používání 2x denně chrání před zubním povlakem, snižuje zubní povlak a zubní kámen a napomáhá udržet zuby přirozeně bílé.

NEUTROGENA šampon  T/Gel Forte 125ml
Naše cena:245 Kč
+
-
ks

Šampon proti lupům určený speciálně pro svědivou pokožku hlavy.

Listerine Zero 1000ml
Naše cena:284 Kč
+
-
ks

Antibakteriální ústní voda s unikátní směsí složek přírodních silic a zvýšeným obsahem fluoridu sodného. Snižuje výskyt bakterií v mezizubním prostoru, odstraňuje zápach z úst, působí proti zánětu dásní.

Johnson Baby mléko masážní 200 ml
Naše cena:68 Kč
+
-
ks

JOHNSON´S dětské masážní tělové mléko je vyvinuté pro pokožku novorozenců. Hydratuje dětskou pokožku, pomáhá chránit ji před vysušovaním. Jeho jemnost je klinicky prověřená.

Listerine SmartRinse Berry 250ml
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Antiseptická ústní voda s jemnou příchutí, určená pro děti od 6 let. Snižuje zubní povlak, který je hlavní příčinou onemocnění dásní a chrání před jeho vnikem. Ničí bakterie v mezizubním prostoru, udržuje svěží dech. Bez cukru, bez alkoholu.

NEUTROGENA krém na nohy 100ml
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Neutrogena krém na nohy s norskou recepturou pro péči o suchou a poškozenou pokožku nohou. S 24 hodinovým hydratačním účinkem. Nezanechává na pokožce mastný film.

NEUTROGENA NordicBerry mléko těl.400ml
Naše cena:213 Kč
+
-
ks

Výživné tělové mléko Nordic Berry pro suchou pokožku. Norská receptura značky Neutrogena, je vhodná pro citlivou pokožku. Krémová, nemastná textura s jemnou vůní se rychle vstřebává.

Neutrogena Intenzivní regenerační tělové mléko pro velmi suchou a hrubou pleť 400 ml
Naše cena:214 Kč
+
-
ks

Intenzivní regenerační tělové mléko sensitive - Pro velmi suchou, svědivou a podrážděnou, citlivou pleť.

JOHNSON Baby mýdlo med 100g
Naše cena:17 Kč
+
-
ks

Med napomáhá obnovovat hydratační rovnováhu pleti jsou vhodná nejen pro děti, ale i pro dospělé

Listerine Coolmint 95 ml
Naše cena:46 Kč
+
-
ks

Listerine Coolmint antiseptická ústní voda poskytuje ochranu před zubním povlakem a přetrvávající pocit svěžího dechu. Ničí bakterie v mezizubním prostoru a udržuje svěží dech.

Johnson's Baby wipes Pure Protect 25ks
Naše cena:46 Kč
+
-
ks

NOVÉ JOHNSON'S Baby PURE PROTECT vlhčené ubrousky, 25ks, jsou pohodlným řešením, jak efektivně očistit a tím ochránit ruce, obličej nebo jiné části těla před nečistotou a bakteriemi, zatímco zůstávají šetrné k jemné pokožce Vašeho dítěte.

JOHNSON Baby wipes Gentle Cleansing 56ks
Naše cena:48 Kč
Běžná cena:50 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Johnson´s Baby vlhčené ubrousky šetrně čistí a pečují o pokožku děťátka. Jsou jemné jako čistá voda, proto je můžete bez obav použít na celé tělo, dokonce i kolem očí. Obsahují zvláčňující dětské mléko "Už ani slzu" a 97% čisté vody.

JOHNSON Baby pudr 100g
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

Pudr s klinicky ověřenou šetrností k dětské pokožce, kterou pomáhá zjemnit.

NEUTROGENA Tyč.na rty SPF4 blistr 4.8g
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Neutrogena jsou výrobky s vysokým obsahem glycerinu. Aplikují se na rty a ruce. Působí jako ochrana proti nepříznivým vlivům prostředí.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811