Matka a dítě

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
NESTLE Beba Comfort 2 HMO 800g
Naše cena:509 Kč
Běžná cena:599 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Nestlé Beba Comfort 2 HM-O. Instantní pokračovací mléčná kojenecká výživa, s bakteriemi mléčného kvašení L. reuteri. Pro děti od ukončeného 6. měsíce.

Akce
Bepanthen Care mast 100 g
Naše cena:265 Kč
Běžná cena:345 Kč
Ušetříte:23 %
+
-
ks

Bepanthen care je důležitou součástí výbavy každé maminky - mast pomáhá předcházet vzniku opruzenin a regenerovat podrážděnou pokožku či bolestivé bradavky.

Akce
Sunarka vanilková kašička mléčná 225g
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:76 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Vanilková kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
BIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 l
Naše cena:680 Kč
Běžná cena:720 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

ABCDerm Moussant 1l - ultra jemný sprchový gel na citlivou pokožku. Jemný pěnivý čistící přípravek bez mýdla. Vhodný na obličej, tělo a vlasy kojenců a dětí. Nedráždí pokožku ani oči, je hypoalergenní.

Akce
Sunarka DN krupicová s medem ml.225g
Naše cena:71 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:32 %
+
-
ks

Mléčná krupicová kašička na dobrou noc; pro děti od dokončeného 6.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava: stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka DN banánová kašička mléčná 225g
Naše cena:70 Kč
Běžná cena:112 Kč
Ušetříte:37 %
+
-
ks

Mléčná rýžová kašička na dobrou noc. Bez přid.cukru;pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Sunarka malinová kašička mléčná 225g
Naše cena:74 Kč
Běžná cena:79 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Malinová kaše mléčná rýžová, bez přidaného cukru; pro děti od konce 4.měs. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Rakytníček multi.želatinky 70ks
Naše cena:228 Kč
+
-
ks

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK obsahují účinnou látku rakytník a směs ovocných koncentrátů s vitaminy. Obsah 20% ovocné šťávy, 9 vitaminů.

Akce
Vibovit imunity jelly 50
Naše cena:171 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

Doplněk stravy Vibovit Imunity obsahující vitamíny a minerály je doporučován hlavně všem aktivním dětem, jejichž pravidelná fyzická zátěž zvyšuje požadavky na příjem těchto látek. Vibovit obsahuje pouze přírodní barviva. 50 želé bonbónů.

Akce
Sunarka ovocná kašička mléčná 225g
Naše cena:71 Kč
Běžná cena:108 Kč
Ušetříte:34 %
+
-
ks

Ovoc.kaše mléčná s 8 cereáliemi, bez přidaného cukru; pro děti od konce 8.m. Obsahuje naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a mléčné chuti. Výživná a lehce stravitelná - obsahuje mléko - výborná rozpustnost - snadná příprava, stačí přidat vodu.

Akce
Canpol babies Elektr.odsávačka mateřského mléka
Naše cena:990 Kč
Běžná cena:1 120 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Elektrická odsávačka mléka s třístupňovou regulací síly sání. Jednoduché a intuitivní ovládání.

Akce
MEGA MIX ovocných dětských čajů 20x2g
Naše cena:67 Kč
Běžná cena:89 Kč
Ušetříte:25 %
+
-
ks

MIX ovocných dětských čajů - 4 druhy aromatizovaných čajů ze směsí sušených bylin a ovoce příjemné vůně a chuti. Určeno pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

Akce
Sambucus Immuno kids želat.bonbony 60ks
Naše cena:141 Kč
Běžná cena:219 Kč
Ušetříte:36 %
+
-
ks

Želatinové bonbony s malinovou příchutí. Extrakt z plodů černého bezu pro normální funkci dýchacího systému. Vitamin C a zinek na podporu imunitního systému. Doplněk stravy.

Akce
BEBA OPTIPRO 2 pokračovací kojenec.m500g
Naše cena:278 Kč
Běžná cena:295 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

BEBA OPTIPRO je oblíbená dětská mléčná výživa všech spokojených miminek. Receptura obsahuje probiotika B.lactis a optimalizovanou bílkovinu. Lahodná chuť mléčné výživy BEBA OPTIPRO potěší i mlsné jazýčky.

Akce
Sambucus Immuno kids lízátka 5 ks
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:99 Kč
Ušetříte:24 %
+
-
ks

Lízátka s extraktem z černého bezu s vitaminem C a zinkem na podporu imunity s malinovou příchutí. Extrakt z tymiánu a šalvěje pro zklidnění krku. Doplněk stravy se sladidly.

Akce
Zákaznická linka (+420) 778 437 811