Maxis BRILLANT Bronz st.pun.8K kraj.bšp

Obrázek Maxis BRILLANT Bronz st.pun.8K kraj.bšp

Moderní kompresivní punčochy MAXIS BRILLANT jsou vyráběny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem micro vlákna. Splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii. Celý popis

EAN: 8591285058753
Výrobce: MAXIS
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 731 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • moderní kompresivní punčochy MAXIS BRILLANT
  • jsou vyráběny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem micro vlákna
  • splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii


Použití:

  • díky vysoké elasticitě nových materiálů se punčochy lépe oblékají a vytvářejí na končetině příjemný lesk
  • MAXIS BRILLANT splňuji veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii


Přednosti:

  • díky obsahu micro vlákna zaručují transportní cestu vlhkosti od těla
  • měkkost a vzdušnost
  • gradient sestupu tlaku působí na krevní oběh, a tak zabraňuje pocitu těžkých unavených a oteklých nohou, odlehčí žilám a zároveň zdůrazní přirozenou eleganci nohy


Dávkování

dle potřeby


Prevence: křečových žil

Kontraindikace a vedlejší příznaky nejsou známy


Fakta

Výrobky MAXIS řady BRILLANT nyní obsahují nejmodernější technologii HIGH 10 Cool Comfort. High IQ je něco nového a zcela odlišného! Díky této technologii je zajištěn ještě větší odvod vlhkosti (potu) od těla. Rychleschnoucí účinky vytvořené přirozeným mikroklimatem přispívají ke snížení prochladnutí a jsou velmi vhodné pro aktivní pohyb. S Cool Comfort zažijete chladivý, svěží a suchý pocit při každodenním nošení vašich MAXIS kompresivních punčoch.

Moderní kompresivní punčochy řady BRILLANT jsou vyrobeny z vysoce kvalitních elastických materiálů s podílem mikrovlákna. Díky vysoké elasticitě nových materiálů se punčochy lépe oblékají a vytvářejí na končetině příjemný lesk. Výrobky Maxis řady Briliant splňují veškeré nároky kladené na moderní kompresivní terapii.

Barevné provedení: světlá tělová, tmavá tělová, černá, bronz


Poznámka

MAXIS® a. s. je největším českým výrobcem zdravotního kompresivního zboží. Na trhu působí již více než 10 let. Specializuje se na výrobu zdravotního kompresivního zboží. Výrobky jsou vyráběny z nejlepších vláken a důsledně zpracovávány na počítačem řízených strojích firmy MERZ GmbH. Dokončovací práce jsou prováděny s největší pečlivostí a výrobky podléhají výstupní kontrole. Díky těmto technologiím se MAXIS® zařadila mezi přední světové výrobce zdravotních kompresivních punčoch, Anti-trombo punčoch, dílů a bandáží.

MAXIS a.s. je jediným českým členem společenstva pro jakost zdravotních kompresivních punčoch sídlícím v německém městě Duren. Základním pravidlem společenstva je dohlížet na kvalitu produktů hrazených pojišťovnou. Nezbytným předpokladem kvality je důsledné dodržování normy RALGZ387, jen výrobce, který tuto normu uplatňuje v praxi dokáže svým zákazníkům garantovat vysokou kvalitu zpracování produktů a především správné dodržení tlakových hodnot a tím správný účinek kompresivních punčoch.


Údaje o firmě

www.maxis-medica.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811