MEDPHARMA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
MedPh Vitamin A+D(5000I.U./400I.U)107tob
Naše cena:126 Kč
+
-
ks

Přípravek obsahuje vitaminy A a D získané z oleje jater ryb. Vitamin D se v organizmu vytváří působením UV záření ze slunečního světla.

MedPh Selen 100mcg tbl.107
Naše cena:105 Kč
+
-
ks

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Příspívá například k ochraně buněk před oxidativním stresem.

MedPh Kyselina listová 800mcg tbl.107
Naše cena:84 Kč
+
-
ks

Kyselinu listovou řadíme do skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat formou vitaminových doplňků stravy.

MedPh Pyridoxin (B6) 20mg 67tbl.
Naše cena:52 Kč
+
-
ks

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPh Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Kys. eikosapentaenová (EPA) a kys. dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách.

MedPh Panthenol 10%Sens.chl.sprej150
Naše cena:137 Kč
Běžná cena:141 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu, aloe vera, komplexem vitamínů A,C,E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem.

MedPh Ostropestřec (Silymarin) tob.67
Naše cena:186 Kč
Běžná cena:195 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Ostropestřec mariánský je léčivá rostlina pocházející ze Středomoří. Jeho semena obsahují účinnou látku silymarin. Přípravek obsahuje výtažky i z dalších léčivých rostlin s blahodárnými účinky na správnou činnost jater.

MedPh Magnesium citrát Forte B6 67tbl.
Naše cena:135 Kč
+
-
ks

Hořčík v organické formě citrátu hořečnatého se v lidském těle velmi dobře vstřebává. Hořčík s vitaminem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normální psychické činnosti a podporují snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPh Multiv.s minerály 30složek tbl.107
Naše cena:154 Kč
Běžná cena:159 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus. Přípravek doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů v organismu, který vzniká nevhodným životním stylem.

MedPh Ginkgo biloba+guarana cps.67
Naše cena:145 Kč
Běžná cena:150 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Ginkgo biloba je strom z jehož listů se získává výtažek obsahující flavonoidy, organické kyseliny, fenolické látky, aj., které tradiční čínská medicína využívá již 5000 let. Guarana obsahuje kofein a velké množství tříslovin.

MedPh Pupalka dvoul.500mg+vit.E tob.67
Naše cena:161 Kč
+
-
ks

Pupalka dvouletá je divoce rostoucí bylina. Ze zralých semen se za studena lisuje pupalkový olej, který je bohatým přírodním zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin, které lidský organizmus není schopen sám vyrobit.

MedPh Selen 100mcg tbl.37
Naše cena:54 Kč
+
-
ks

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Příspívá například k ochraně buněk před oxidativním stresem.

MedPh Multivi.s min.+extra C tbl.107
Naše cena:241 Kč
+
-
ks

Multivitamin s minerály obsahuje 42 složek významných pro lidský organismus. Přípravek doplňuje nedostatek vitaminů, minerálů a ostatních látek v organismu, který vzniká nevhodným životním stylem.

MedPh Guarana 800mg tbl.107
Naše cena:142 Kč
+
-
ks

Guarana je liána pocházející z amazonské nížiny, dorůstající až desetimetrové výšky. Obsahuje kofein, guaranin (stimulační látku podobnou kofeinu) a velké množství tříslovin. Guarana není návyková, její užívání je naprosto bezpečné.

MedPh Ginkgo biloba 60mg Forte tob.67
Naše cena:172 Kč
+
-
ks

Přípravek obsahuje extrakt z listů Ginkgo biloby s obsahem standardní dávky 24% flavonových glykosidů a 6% terpen laktonů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811