MEDPHARMA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
MedPh Vitamin A+D(5000I.U./400I.U)107tob
Naše cena:96 Kč
Běžná cena:107 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Přípravek obsahuje vitaminy A a D získané z oleje jater ryb. Vitamin D se v organizmu vytváří působením UV záření ze slunečního světla.

MedPh Selen 100mcg tbl.107
Naše cena:88 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Příspívá například k ochraně buněk před oxidativním stresem.

MedPh Kyselina listová 800mcg tbl.107
Naše cena:66 Kč
+
-
ks

Kyselinu listovou řadíme do skupiny B vitaminů. Vlivem tepelného zpracování potravin se obsah tohoto vitaminu vytrácí, a proto je velmi vhodné jej doplňovat formou vitaminových doplňků stravy.

MedPh Pyridoxin (B6) 20mg 67tbl.
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

Vitamin B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a psychické činnosti. Podporuje normální funkci imunitního systému a přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPh Rybí olej 1000mg+EPA+DHA tob.107
Naše cena:202 Kč
+
-
ks

Kys. eikosapentaenová (EPA) a kys. dokosahexaenová (DHA) jsou biologicky aktivní omega-3 nenasycené mastné kyseliny, které mají klíčovou roli v celé řadě životních procesů v lidském těle. Olej je získáván z ryb žijících ve studených arktických vodách.

MedPh Panthenol 10%Sens.chl.sprej150
Naše cena:138 Kč
Běžná cena:141 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

MedPharma Panthenol 10% Sensitive chladivý sprej s vysokým obsahem panthenolu, aloe vera, komplexem vitamínů A,C,E a ureou byl vyvinut pro zklidnění, hydrataci a podporu regenerace pokožky podrážděné slunečním zářením, koupáním, suchem, větrem či mrazem.

MedPh Ostropestřec (Silymarin) tob.67
Naše cena:204 Kč
+
-
ks

Ostropestřec mariánský je léčivá rostlina pocházející ze Středomoří. Jeho semena obsahují účinnou látku silymarin. Přípravek obsahuje výtažky i z dalších léčivých rostlin s blahodárnými účinky na správnou činnost jater.

MedPh Magnesium citrát Forte B6 67tbl.
Naše cena:132 Kč
+
-
ks

Hořčík v organické formě citrátu hořečnatého se v lidském těle velmi dobře vstřebává. Hořčík s vitaminem B6 přispívají k normální činnosti nervové soustavy, k udržení normální psychické činnosti a podporují snížení míry únavy a vyčerpání.

MedPh Ginkgo biloba+guarana cps.67
Naše cena:124 Kč
+
-
ks

Ginkgo biloba je strom z jehož listů se získává výtažek obsahující flavonoidy, organické kyseliny, fenolické látky, aj., které tradiční čínská medicína využívá již 5000 let. Guarana obsahuje kofein a velké množství tříslovin.

MedPh Multiv.s minerály 30složek tbl.107
Naše cena:152 Kč
Běžná cena:155 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Multivitamin s minerály obsahuje 30 složek významných pro lidský organizmus. Přípravek doplňuje nedostatek vitaminů a minerálů v organismu, který vzniká nevhodným životním stylem.

MedPh Pupalka dvoul.500mg+vit.E tob.67
Naše cena:157 Kč
+
-
ks

Pupalka dvouletá je divoce rostoucí bylina. Ze zralých semen se za studena lisuje pupalkový olej, který je bohatým přírodním zdrojem komplexu nenasycených mastných kyselin, které lidský organizmus není schopen sám vyrobit.

MedPh Zinková mast NATURAL 30g
Naše cena:51 Kč
+
-
ks

Vlastní, speciálně vyvinutá receptura s vysokým obsahem zinku, aktivních látek a přírodních olejů. Zklidňuje a mírně vysušuje pokožku, napomáhá udržovat její celistvost.

MedPh Multivi.s min.+extra C tbl.107
Naše cena:235 Kč
+
-
ks

Multivitamin s minerály obsahuje 42 složek významných pro lidský organismus. Přípravek doplňuje nedostatek vitaminů, minerálů a ostatních látek v organismu, který vzniká nevhodným životním stylem.

MedPh Selen 100mcg tbl.37
Naše cena:53 Kč
+
-
ks

Selen je nekovový prvek ze skupiny chalkogenů, který má pro lidský organizmus značný význam. Příspívá například k ochraně buněk před oxidativním stresem.

MedPh Meduňka+chmel+kozlik cps.67
Naše cena:129 Kč
+
-
ks

Meduňka má obdobné vlastnosti jako med a mateří kašička. Roste na okrajích lesa a na rumištích, pěstuje se v zahradách. V přípravku je obsažena v kombinaci s chmelem, kozlíkem a jinými bylinami (levandule, bazalka).

Zákaznická linka (+420) 778 437 811