N-Medical AntiAging Probiotics 60 tobolek

Obrázek N-Medical AntiAging Probiotics 60 tobolek
Novinka

N-Medical AntiAging Probiotics je doplněk stravy, který kombinuje speciální anti-aging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin + kyselinu hyaluronovou pro krásu pokožky. Celý popis

Výrobce: N-MEDICAL
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Naše cena: 2 100 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.


Antiaging probiotics/prebiotics N-Medical je doplněk stravy, který kombinuje speciální antiaging probiotickou kulturu, prebiotikum inulin (potrava pro probiotické kmeny) a kyselinu hyaluronovou.

Specifická antiaging probiotická kultura podporuje celkovou antiaging terapii a maximalizuje využití perorálně podávané kyseliny hyaluronové v našem těle. Stimuluje také náš imunitní systém (celkovou imunitu a slizniční imunitu), zlepšuje komfort střevního prostředí a udržuje zdravý trávicí trakt. Podporuje peristaltiku střev a potlačuje výskyt patogenních mikroorganismů. Podporuje správné a zdravé trávení, včetně využitelnosti kyseliny hyaluronové v našem těle. Snižuje plynatost a nadýmání.

Kyselina hyaluronová je původem ze Švýcarska. Obsahuje kombinaci vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové v takovém poměru, aby byla maximálně využita v našem těle a mohla hydratovat náš organismus směrem zevnitř ven (inside-out®). Odpovídá nejnovějším klinickým poznatkům o perorálně podávané kyselině hyaluronové.

Antiaging Probiotics je možné kombinovat s dalšími produkty společnosti N-Medical.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811