N-Medical NMN 30000 mg 60 kapslí

Obrázek N-Medical NMN 30000 mg 60 kapslí

Doplněk stravy N-Medical NMN 30.000 mg - β nikotinamid mononukleotid Celý popis

Výrobce: N-MEDICAL
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Doplňky stravy
Běžná cena: 5 120 Kč
Naše cena: 5 099 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Doplněk stravy N-Medical NMN 30.000 mg - β nikotinamid mononukleotid nabízíme v balení 60 kapslí (β nikotinamid mononukleotid 500mg). N-Medical NMN obsahuje aktivní látku β nikotinamid mononukleotid, který je derivátem vitamínu B. Látka působící jako antiaging elixír a podporuje buněčnou energii v celém organismu.

Je skvělým doplňkem k antiaging procesům a postupům, která mají za cíl, aby se člověk lépe a vypadal skvěle. Může se kombinovat s dalšími přípravky na podporu antiagingu, například s kyselinou hyaluronovou ve formě roztoku pro vnitřní podávání (Hyaluron N-Medical), elastinem pro vnitřní užívání (Elastin N-Medical) a kolageny.

V lidské pokožce nepřetržitě probíhá regenerace (tj. fyziologický proces odstraňování starých a poškozených buněk a jejich nahrazování novými buňkami). Pro tento proces je nezbytná správná genová exprese v buňkách. Protože β nikotinamid nononukleotid (NMN) vstupuje do buněk a přeměňuje se na NAD +, odstraní problémy způsobené stárnutím: nedostatek NAD +, abnormální exprese genů a narušení fyziologických procesů, jako je například buněčná regenerace.SLOŽENÍ:Aktivní látky v 1 tobolce:β nikotinamid mononukleotid 500* mg (*Referenční Hodnota Příjmu není stanovena).

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1–2 tobolky denně, před hlavním jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

  • HMOTNOST BALENÍ: 30 g
  • Balení: 60 želatinových vegan tobolek
  • SKLADOVÁNÍ:N-Medical NMN skladujte na chladném a suchém místě. Uchovávejte na suchém tmavém místě při teplotě 15-25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití.

UPOZORNĚNÍ:

Neužívejte při nesnášenlivosti na jednotlivé složky. Ukládejte mimo dosah dětí. Výživové doplňky nenahrazují pestrou a vyváženou stravu. Dbejte na pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost uvedena na lahvičce.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811