NAOS

Nejprodávanější výrobky
Řazení
BIODERMA Sebium Global 30 ml
Naše cena:232 Kč
Běžná cena:457 Kč
Ušetříte:49 %
+
-
ks

BIODERMA Sébium Global 30 ml je intenzivní krém pro mírné až středně těžké projevy aknózní pleti. U aknózní pleti je kvalita kožního mazu změněná. Obsahuje množství dráždivých mastných kyselin, které způsobují opakovaný výskyt pupínku a černých teček.

Akce
BIODERMA ABCDerm H2O 1 l
Naše cena:369 Kč
Běžná cena:706 Kč
Ušetříte:48 %
+
-
ks

ABCDerm H2O micelární roztok 1l - ultrajemné čištění bez oplachování. Pro dokonalé očištění jemné a podrážděné pokožky miminek a malých dětí. Odstraňuje nečistoty bez rizika vzniku podráždění.

Akce
BIODERMA ABCDerm Gel moussant 1 l
Naše cena:339 Kč
Běžná cena:494 Kč
Ušetříte:31 %
+
-
ks

ABCDerm Moussant 1l - ultra jemný sprchový gel na citlivou pokožku. Jemný pěnivý čistící přípravek bez mýdla. Vhodný na obličej, tělo a vlasy kojenců a dětí. Nedráždí pokožku ani oči, je hypoalergenní.

Akce
BIODERMA Sensibio Legere krém 40ml
Naše cena:268 Kč
Běžná cena:500 Kč
Ušetříte:46 %
+
-
ks

Bioderma Sensibio Légere zmírňuje pocity pálení a pnutí a poskytuje okamžitou úlevu. Sensibio Légere zvlhčuje pokožku a obnovuje kožní bariéru, čímž zabraňuje průniku škodlivých látek.

Akce
BIODERMA Node Fluide šampon 200ml
Naše cena:258 Kč
+
-
ks

Jemný šampon na časté, šetrné umývání všech typů vlasů, vhodný pro citlivou a alergickou vlasovou pokožku. Ideální pro barvené vlasy, posilňuje, chrání a zpevňuje je.

BIODERMA Photoderm MAX BIO Cr.SPF50+40ml
Naše cena:460 Kč
+
-
ks

Odolný proti vodě a potu, fotostabilní.

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 1 l
Naše cena:542 Kč
+
-
ks

BIODERMA Atoderm Sprchový olej 1l: Krémová a nemastná textura Atoderm Sprchového oleje zajištuje jemné čištění velmi suché a podrážděné citlivé pokožky.

BIODERMA Hydrabio Brume 50ml
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

BIODERMA Hydrabio Brume 50ml Dermální voda ve spreji ke zklidnění a osvěžení všech typů pokožky i té nejcitlivější. Ulevuje pokožce při začervenání, pocitech tepla, svědění, reaktivních projevech (po dermatologickém zákroku, epilaci, holení, opalování).

BIODERMA Hydrabio H2O 100 ml
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

Hydrabio H2O 100 ml je hydratační micelární voda odstraňující make-up. První čisticí a hydratační micelární voda s patentem AquageniumTM.

BIODERMA Sébium H2O 100 ml
Naše cena:119 Kč
+
-
ks

BIODERMA Sébium H2O 100ml je micelární voda pro smíšenou nebo mastnou pleť. Zajišťuje hloubkové čištění pleti bez jejího vysoušení na základě mikroemulgace nečistot a přebytečného kožního mazu.

BIODERMA Atoderm Sprchový gel 1 l
Naše cena:477 Kč
+
-
ks

BIODERMA Atoderm Gel douche 1l je tekutý čisticí gel určený na suchou a citlivou pokožku celého těla, vhodný pro děti i dospělé. Bohatý mycí základ bez obsahu mýdla. Ultra jemné složení respektuje rovnováhu pokožky.

BIODERMA Sébium Gel moussant 500 ml
Naše cena:506 Kč
+
-
ks

Sébium Moussant 500ml - čisticí pěnivý gel na mastnou, smíšenou nebo problematickou pokožku. Bez obsahu mýdla, jemný mycí základ je výborně snášen i velmi citlivou pokožkou. Působí i antibakteriálně.

BIODERMA Photoderm Autobronzant 150 ml
Naše cena:530 Kč
+
-
ks

Photoderm Autobronzant Sprej je samoopalovací hydratační aerosolový sprej. Dodává pokožce přirozený odstín a zároveň pokožka získává rovnoměrné a plynulé tónování. Unikátní dlouhotrvající účinek a výrazná hydratace.

BIODERMA Atoderm Tyčinka na rty 4 g
Naše cena:128 Kč
+
-
ks

Atoderm tyčinka na rty: regenerační, zklidňující a zvláčňující tyčinka na suché a rozpraskané rty.

BIODERMA Cicabio Krém 40 ml
Naše cena:337 Kč
+
-
ks

Cicabio krém je reparační a zklidňující krém na podrážděná místa, poškozenou a popraskanou kůži a na následky menších operací a dermatologických zákroků.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811