Mediplast Náplast 1.25cmx10m 2ks 1210XT tejpovací

Obrázek Náplast tejpovací 1.25cmx10m 2ks 1210XT

TEJPY jsou speciální náplasti určené pro fixaci extrémně namáhaných částí těla. Celý popis

EAN: 8595037912102
Výrobce: MEDIPLAST
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 72 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • TEJPY jsou speciální náplasti určené pro fixaci extrémně namáhaných částí těla


Použití:

  • TEJPY jsou speciální náplasti určené pro fixaci extrémně namáhaných částí těla, jako šlach, prstů, klenby, hlezenních kloubů, kolenních kloubů
  • svým určením jsou vhodné především pro sportovce


Poznámka

Mediplast CZ, v.d. Jilemnice vyrábí tři základní druhy zdravotnických náplastí MEDIPLAST, MEDIPOR a MEDISTRIP-F, které se liší zejména nosným materiálem pro nanesený lepivý film.
Moderní, čistá a ekologická výrobní technologie na bázi tavných lepidel je realizována ve zcela nových výrobních prostorech, vybudovaných v souladu s požadavky správné výrobní praxe. Největší přednosti této moderní technologie, například ve srovnání s rozpouštědlovou, vedle ekologického aspektu, je snížení rizik kožní dráždivosti prakticky na nulu, což potvrdily výsledky testu. Provedení výrobků - zejména co se jejich adjustace týká - je předurčuje k uplatnění jednak v léčebné péči zdravotnických a sociálních zařízení, jednak pro detailní prodej v lékárnách, maloobchodu ap.
Jsme jedním z českých výrobců kvalitních omyvatelných foliových dělených náplastí a MEDISTRIP-F 5462 se v užší nominaci ucházel o ocenění Zlatá MEFA 1996.
Vedle nabízeného standardního sortimentu na cívkách nebo dutinkách a náplasti se savou vložkou, jsme připraveni po projednání se zákazníkem vyrobit touto moderní technologií i nestandardní náviny z bílého či tělového netkaného textilu nebo folie.


Údaje o firmě

www.mediplast.cz

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811