Náplasti hřejivé

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
ANTIPHLOG 200g
Naše cena:92 Kč
+
-
ks

Pasta k teplým obkladům pro lokální prohřátí a zvýšení místní hydratace pokožky. Aktivní látky jsou tradičně používány v přípravcích určených k péči při zhmožděninách a při bolestech pohybového aparátu.

KAPRONA XXL Kapsaic.prohř.nápl.13x30,5cm
Naše cena:49 Kč
+
-
ks

Kapsaicinová náplast KAPRONA XXL rozměrů 13 x 30,5 cm s novou technologií, kdy i při snížené teplotě prochází do těla všechny účinné látky najednou, s dlouhotrvajícím efektem přinášejícím úlevu.

Hřejivá náplast WUNDmed 1ks 13x9.5cm
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Hřejivá náplast WUNDmed přináší působením tepla účinnou úlevu od bolestí svalů, ztuhlých kloubů, bolestí zad, menstruačních bolestí, jakož i úlevu v případě natažených šlach a podvrtnutých kloubů.

Cosmos hřej.nápl.s kapsaic.klas.12.5x15c
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Klasická je určena pro ochranu a zahřátí pokožky. Teplo, které je tvořeno kapsaicinem, vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace. Varianta Klasická obsahuje vyšší obsah kapsaicinu.

Veral Hot forte hřejivá náplast 3ks
Naše cena:104 Kč
+
-
ks

Veral Hot forte hřejivá náplast působením tepla přináší úlevu od bolesti při běžných podvrtnutí, namožení, při bolesti svalů a kloubů. Je doporučena pro použití v postižených partiích, v oblasti ramen, krku a zad.

Cannaderm thermolka HŘEJIVÁ KONOPNÁ NÁPL
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Cannaderm thermolka HŘEJIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST přináší úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Hydrogelová forma umožňuje snadné sejmutí náplasti bez podráždění pokožky a trhání chloupků.

DERMAPLIC chladivá hydrog.náplast 1x2ks
Naše cena:85 Kč
+
-
ks

Chladivá náplast byla navržena s cílem poskytnout dítěti okamžitou úlevu při očkování, zvýšené tělesné teplotě a bolesti zubů. Dermaplic náplasti jsou bezpečné a určené k okamžitému použití. Má chladivý efekt, který působí až 8 hodin.

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁP
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST přináší úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Hydrogelová forma umožňuje snadné sejmutí náplasti bez podráždění pokožky a trhání chloupků.

Cosmos hřej.nápl.s kapsaic.jem.12.5x15cm
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Jemná. Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem je určena pro ochranu a zahřátí pokožky. Teplo, které je tvořeno kapsaicinem, vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace. Varianta Jemná obsahuje nižší obsah kapsaicinu.

Cosmos Active - Chladivý polšt. 15x25cm
Naše cena:109 Kč
+
-
ks

Samochladící, jednorázový polštářek pro okamžité ošetření podvrtnutí, natažených šlach, svalů a na otoky. Okamžitým a intenzivním zchlazením postiženého místa dochází ke zmírnění rozvoje traumatu, snížení otoku a úlevě od bolesti.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811