Náplasti hřejivé

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Veral Hot forte hřejivá náplast 3ks
Naše cena:104 Kč
+
-
ks

Veral Hot forte hřejivá náplast působením tepla přináší úlevu od bolesti při běžných podvrtnutí, namožení, při bolesti svalů a kloubů. Je doporučena pro použití v postižených partiích, v oblasti ramen, krku a zad.

Akce Výprodej
KAPRONA XXL Kapsaic.prohř.nápl.13x30,5cm
Naše cena:49 Kč
+
-
ks

Kapsaicinová náplast KAPRONA XXL rozměrů 13 x 30,5 cm s novou technologií, kdy i při snížené teplotě prochází do těla všechny účinné látky najednou, s dlouhotrvajícím efektem přinášejícím úlevu.

ANTIPHLOG 200g
Naše cena:92 Kč
+
-
ks

Pasta k teplým obkladům pro lokální prohřátí a zvýšení místní hydratace pokožky. Aktivní látky jsou tradičně používány v přípravcích určených k péči při zhmožděninách a při bolestech pohybového aparátu.

Hřejivá náplast WUNDmed 1ks 13x9.5cm
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Hřejivá náplast WUNDmed přináší působením tepla účinnou úlevu od bolestí svalů, ztuhlých kloubů, bolestí zad, menstruačních bolestí, jakož i úlevu v případě natažených šlach a podvrtnutých kloubů.

Cosmos hřej.nápl.s kapsaic.klas.12.5x15c
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Klasická je určena pro ochranu a zahřátí pokožky. Teplo, které je tvořeno kapsaicinem, vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace. Varianta Klasická obsahuje vyšší obsah kapsaicinu.

Fixaplast THERMO nápl.hřej.9.5x13cm 2ks
Naše cena:65 Kč
Běžná cena:67 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Silně přilnavá hřejivá náplast na bázi aktivního karbonu. Balení obsahuje 2 ks náplasti vel.9,5cm x 13cm. Účinek až 12 hodin.

Cryoflex 27x12cm stud./tep.ob.kr.P200.10
Naše cena:105 Kč
Běžná cena:107 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Opakovaně použitelný obklad-možno použít jak pro zchlazení, tak jako hřejivý obklad ke zmírnění následků menších poranění.

Cannaderm thermolka HŘEJIVÁ KONOPNÁ NÁPL
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Cannaderm thermolka HŘEJIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST přináší úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Hydrogelová forma umožňuje snadné sejmutí náplasti bez podráždění pokožky a trhání chloupků.

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁP
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

Cannaderm mentholka CHLADIVÁ KONOPNÁ NÁPLAST přináší úlevu od bolesti zad, svalů, kloubů, pomáhá při ztuhlosti ramen, při únavě a přetížení svalů a šlach. Hydrogelová forma umožňuje snadné sejmutí náplasti bez podráždění pokožky a trhání chloupků.

Cosmos hřej.nápl.s kapsaic.jem.12.5x15cm
Naše cena:42 Kč
+
-
ks

Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem Jemná. Cosmos Hřejivá náplast s kapsaicinem je určena pro ochranu a zahřátí pokožky. Teplo, které je tvořeno kapsaicinem, vytváří příjemný pocit úlevy a relaxace. Varianta Jemná obsahuje nižší obsah kapsaicinu.

FeverMates chladive naplasti pro deti 6k
Naše cena:200 Kč
+
-
ks

FeverMates chladivé náplasti jsou navrženy pro nemocné děti, s cílem poskytnout okamžité ochlazení a úlevu horkému a rozpálenému dítěti. Chlazení po dobu 8 hodin. Měkké hydrogelové náplasti. Netečou, nekloužou.

VoltaTherm hřej.nápl.na bolest zad 5ks
Naše cena:263 Kč
+
-
ks

Lokální symptomatická a krátkodobá léčba bolesti při akutním namožení, podvrtnutí nebo pohmoždění končetin po tupém poranění, např. poranění při sportu, u dospělých a dospívajících od 12 let.

Cosmos Active - Chladivý polšt. 15x25cm
Naše cena:109 Kč
+
-
ks

Samochladící, jednorázový polštářek pro okamžité ošetření podvrtnutí, natažených šlach, svalů a na otoky. Okamžitým a intenzivním zchlazením postiženého místa dochází ke zmírnění rozvoje traumatu, snížení otoku a úlevě od bolesti.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811