Naproxen Apotex 220mg cps.mol. 20

Obrázek Naproxen Apotex 220mg cps.mol. 20

Používá se ke krátkodobé léčbě bolesti hlavy, bolesti zubů, myalgie, lumbaga, dysmenorey, akutní bolesti a horečky spojené s chřipkou a zánětem horních cest dýchacích, bolesti a horečky po vakcinaci. Čtěte pozorně příbalový leták. Celý popis

EAN: 8594158135131
Kód SÚKL: 0225727
Naše cena: 96 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811