Neostrata Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum

Obrázek Neostrata Comprehensive Retinol 0,3% Night Serum
Akce Dárek

Regenerační sérum s obsahem 0,3% čistého a stabilizovaného retinolu, látkou Neoglukosamin a Bisabolol, kyselinou hyaluronovou a vitaminem E dopřává pokožce hydrataci i v hlubších vrstvách pleti. Celý popis

EAN: 732013301026
Výrobce: NeoStrata
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Poznámka:

Při nákupu Neostrata nad 690kč dárek Elancyl 30ml ZDARMA.

Běžná cena: 2 100 Kč (ušetříte 31 %)
Naše cena: 1 449 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Toto regenerační sérum s obsahem 0,3% čistého a stabilizovaného retinolu, látkou Neoglukosamin a Bisabolol, kyselinou hyaluronovou a vitaminem E dopřává pokožce hydrataci i v hlubších vrstvách pleti, zpevňuje pokožku a redukuje i hluboké vrásky. Sérum zároveň vylepšuje odstín pleti a vyhlazuje její texturu. Výsledkem pravidelné aplikace tohoto séra je proto vyhlazená, hydratovaná pokožka s výrazně zredukovaným počtem vrásek.

Použití: Sérum stačí aplikovat na čistou pokožku 1-2x týdně, nejlépe večer. V případě dobré snášenlivosti pleti je možné používat sérum každý den. Po aplikaci séra chvíli vyčkejte a následně naneste na pleť noční hydratační krém.

Upozornění: Sérum je určené pouze pro zevní použití. Dbejte na to, aby nevniklo do očí. Při zasažení očí sérum důkladně vypláchněte vodou. Lehký peeling, mravenčení nebo zčervenání pokožky bývá zapříčiněno silnou koncentrací látek obsažených v séru. Pokud se objeví vyrážka nebo jakékoliv jiné podráždění pleti, raději přerušte používání přípravku. Sérum není vhodné používat v období těhotenství a kojení. Uchovávejte sérum mimo dosah dětí. V případě požití přípravku vyhledejte lékařskou pomoc.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811