Neostrata Skin Active Denní a noční péče dárkový set

Obrázek Neostrata Skin Active Denní a noční péče dárkový set
Novinka

Luxusní dárkový balíček s denním a nočním krémem z řady Skin Active je určen pro péči o zralou pleť. Kosmetika, která využívá technologie na bázi patentovaných PHA kyselin a peptidů přináší zpevnění a rozjasnění pleti a redukci vrásek. Díky souhře mnoha a Celý popis

Poznámka:

Obsahuje: Matrix Support SPF 30 + Cellular Restoration

Dárkové balení za zvýhodněnou cenu, nelze kombinovat s další akcí!

Běžná cena: 2 790 Kč (ušetříte 4 %)
Naše cena: 2 690 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Darujte funkčnost a klinicky ověřenou kvalitu.

  • Neostrata Skin Active Denní krém pro zralou pleť k synergické obnově struktury kůže a ke snížení nerovnoměrné pigmentace. Obsahuje peptidy, které podporují produkci kolagenu v hlubokých vrstvách kůže. NeoGlucosamine® a retinol působí na vytváření kyseliny hyaluronové, a tím dochází ke zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Vrásky se tak vyhlazují zevnitř. Pleť je pevnější, hladší a rozjasněná. UVA a UVB filtry chrání pokožku a zabraňují stárnutí způsobené vlivem okolního životního prostředí.

  • Neostrata Skin Active Noční krém pro zralou pleť – pomáhá viditelně snižovat všechny známky stárnutí pokožky: vyhlazuje texturu pokožky, sjednocuje odstín pleti, působí na vrásky. Patentovaná složka Aminofil® spolu s peptidy zvyšuje přirozený objem pleti a viditelně snižuje jemné linky a vrásky. Každodenním používáním se pleť stává měkčí, hladší, pevnější a zářivou.

Použití

Denní krém: Po očištění pleti naneste na obličej a krk. Při delším pobytu na slunci používejte další ochranu proti slunečnímu záření. Při použití tohoto vysoce účinného přípravku může nastat přechodné lehké olupování nebo mravenčení. Pokud jsou tyto pocity nepříjemné, snižte frekvenci použití na každý druhý den až do přizpůsobení kůže. Citlivá pleť: Používejte každý druhý den po dobu 2 týdnů, potom jednou denně.

Noční krém: Po očištění pleti naneste na obličej a krk. Při používání tohoto vysoce účinného přípravku může nastat přechodné olupování nebo mravenčení. Pokud jsou tyto pocity nepříjemné, snižte frekvenci použití na každý druhý den až do přizpůsobení kůže. Citlivá pleť: Používejte každý druhý den po dobu 2 týdnů, potom jednou denně.

Složení

Denní krém: SynerGFormula 8,0:8% NeoGlucosamine®, 0,1% retinol, peptidy, extrakt z granátového jablka, kávy Arabika Berry, vitamin E.

Noční krém: SynerGFormula 15:5% glukonolakton, 5% kyselina maltobionová, 5% kyselina glykolová, peptidy, extrakty ze švýcarských jablek, hroznových jader odrůdy Chardonnay, granátových jablek a bobulí Acai.

Upozornění

Denní krém: Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí. Tento produkt neslouží jako opalovací přípravek.

Noční krém: Dbejte na to, aby přípravek nevnikl do očí.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811