NP PHARMA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
MaxiMag Hořčík 375mg+B6 50 tobolek
Naše cena:158 Kč
Běžná cena:170 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Zdrovit Mg + B6 - minerálový přípravek obsahuje 375 mg hořčíku a 1,4 mg vitaminu B6 v jedné tobolce. Hořčík je nezbytný k udržení elekrolytické rovnováhy v těle, správnou funkci svalů, nervů a srdce. Udržuje zdravé kosti a zuby.

Forfemina přípravek na odvod.těla tbl.30
Naše cena:265 Kč
+
-
ks

Jen zdravý vylučovací systém a ledviny jsou schopny odstranit přebytečnou vodu z těla a také odstranit toxické látky. Doplněk stravy Forfemina napomáhá bránit zadržování vody v těle.

MedPh Echinacea 50mg+vit.C+Zn tbl.eff.20
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Echinacea je domovem na severoamerických prériích. Obsahuje éterické oleje, hořčiny, pryskyřice, škroby a minerální látky. K přednostem kombinace echinacey, vitaminu C a zinku patří i to, že se člověk při pravidelném užívání subjektivně lépe cítí.

MaxiMag Hořčík 375mg+B6 20 šumivých tbl.
Naše cena:92 Kč
Běžná cena:97 Kč
Ušetříte:5 %
+
-
ks

Doplněk stravy vhodný k užívání v období zvýšené fyzické a psychické námahy. Mg + B6 šumivé tablety Doplněk stravy, minerálový přípravek se sladidly.

Forfemina Slim odvod.těla 25% GRATIS
Naše cena:345 Kč
+
-
ks

Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti díky rostlinným extraktům. Obsahuje extrakt hořkého pomeranče, extrakt z kopřivy, zinek, extrakt z černého pepře.

Muscoaktiv Stop křečím Forte 20 šum.tbl.
Naše cena:97 Kč
Běžná cena:105 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Zdrovit Muscoaktiv Stop křečím Forte šumivé tablety představují účinnou kombinaci hořčíku, draslíku a vitaminů B6 a D3.

MedPh Multiv.s miner.+Lutein tbl.eff.20
Naše cena:60 Kč
Běžná cena:61 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Multivitamin s minerály přípravek doplňuje organizmu řadu vitamínů, minerálů a ostatních látek, jejichž nedostatek vzniká nevhodným životním stylem. Obohaceno o lutein, který přispívá k ochaně buněk před oxidativním stresem.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811