NP PHARMA

Nejprodávanější výrobky
Řazení
MaxiMag Hořčík 375mg+B6 50 tobolek
Naše cena:164 Kč
Běžná cena:170 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Zdrovit Mg + B6 - minerálový přípravek obsahuje 375 mg hořčíku a 1,4 mg vitaminu B6 v jedné tobolce. Hořčík je nezbytný k udržení elekrolytické rovnováhy v těle, správnou funkci svalů, nervů a srdce. Udržuje zdravé kosti a zuby.

Feminhelp přípr.pro kontr.úniku moči 56t
Naše cena:385 Kč
+
-
ks

FEMINHELP představuje kombinovaný přípravek bylinných extraktů a vitaminů vhodný pro užívání při inkotinenci. Jako inkontinence je označován stav, kdy dochází k samovolnému úniku moči z močové trubice.

MedPh Echinacea 50mg+vit.C+Zn tbl.eff.20
Naše cena:63 Kč
+
-
ks

Echinacea je domovem na severoamerických prériích. Obsahuje éterické oleje, hořčiny, pryskyřice, škroby a minerální látky. K přednostem kombinace echinacey, vitaminu C a zinku patří i to, že se člověk při pravidelném užívání subjektivně lépe cítí.

MaxiMag Hořčík 375mg+B6 20 šumivých tbl.
Naše cena:96 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy vhodný k užívání v období zvýšené fyzické a psychické námahy. Mg + B6 šumivé tablety Doplněk stravy, minerálový přípravek se sladidly.

Muscoaktiv Stop křečím Forte 20 šum.tbl.
Naše cena:102 Kč
+
-
ks

Zdrovit Muscoaktiv Stop křečím Forte šumivé tablety představují účinnou kombinaci hořčíku, draslíku a vitaminů B6 a D3.

MedPh Multiv.s miner.+Lutein tbl.eff.20
Naše cena:63 Kč
+
-
ks

Multivitamin s minerály přípravek doplňuje organizmu řadu vitamínů, minerálů a ostatních látek, jejichž nedostatek vzniká nevhodným životním stylem. Obohaceno o lutein, který přispívá k ochaně buněk před oxidativním stresem.

Forfemina Slim odvod.těla 25% GRATIS
Naše cena:328 Kč
+
-
ks

Forfemina Slim pomáhá při odstraňování přebytečné vody z těla a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti díky rostlinným extraktům. Obsahuje extrakt hořkého pomeranče, extrakt z kopřivy, zinek, extrakt z černého pepře.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811