Oči

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Papilocare vaginální gel 7x5ml
Naše cena:565 Kč
+
-
ks

Gel na obnovu epitelu přechodové (transformační) zóny děložního hrdla pro prevenci a podpůrnou léčbu lézí (poranění sliznice) způsobených HPV.

Stopfiltr SLIM 25 ks
Naše cena:41 Kč
Běžná cena:42 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

STOPFILTR SLIM - redukuje až o 58% dehet. Filtr na slim a midle cigarety. Filtr stačí nasadit na filtr cigarety a viditelně ihned redukuje dehet.

Hypromeloza-P 10ml
Naše cena:67 Kč
Běžná cena:68 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Prípravok s ochranným epitelizačným, dezinfekčným a zvlhčujúcim účinkom slúži ako náhrada pri nedostatočnej tvorbe sĺz.

STOP FILTR na cigaretu 30ks
Naše cena:43 Kč
+
-
ks

Stop filtr je patentovaný 8 filtrový nástavec na cigarety. Stop filtr výrazně redukuje nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujeme, zejména dehet. Zlepšuje také chuť cigarety. Při používání STOP filtru je kouření méně nebezpečné.

Refresh oční kapky 15ml
Naše cena:159 Kč
Běžná cena:166 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Refresh jsou oční kapky, jež nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný.

Bausch & Lomb ReNu MultiPlus roztok 360 ml
Naše cena:300 Kč
+
-
ks

Roztok na kontaktní čočky ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok odstraňující usazené bílkoviny, oplachuje a dezinfikuje kontaktní čočky.

Klysma salinické 135ml
Naše cena:154 Kč
Běžná cena:159 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Klystýr k výplachu. K rychlému vyprázdnění stolice z dolní části střeva a konečníku, např. před operacemi, rentgenovými vyšetřeními, kolonoskopiemi a před porody.

Sanova Suppositoria glycerini Glycerínové čípky Classic 2 g 10 ks
Naše cena:61 Kč
Běžná cena:65 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Glycerínové čípky proti zácpě, na ulehčení vyprazdňování, na změkčení stolice, při potížích v oblasti análního otvoru (např.hemoroidy), bolestivých trhlin análního otvoru (fisury), i u pacientů připoutaných na lůžku.

Ocuvite Lutein forte tbl.60
Naše cena:408 Kč
Běžná cena:458 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Doplněk stravy obsahuje vitamin C, vitamin E, minerály zinek a selen a karotenoidy lutein a zeaxanthin.

Unitears bez konzervačních látek 1x10ml
Naše cena:112 Kč
+
-
ks

Oční kapky bez konzervačních látek s ochranným, epitelizačním a zvlhčujícím účinkem k rychlé a trvalé úlevě při nepříjemných pocitech v citlivých očích. Ideální pro nositele kontaktních čoček.

Hylo-Fresh 10ml
Naše cena:205 Kč
+
-
ks

Hyaluronát sodný 0,3mg/ml a tradiční tinktura z Eufrasia officinalis - sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Slouží ke zklidnění podrážděných očí.

Hyal-Drop multi oční kapky 10ml 2.0
Naše cena:195 Kč
+
-
ks

Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.

Sensivit 10ml
Naše cena:86 Kč
+
-
ks

Roztok slúžiaci ako náhrada sĺz.Obsahuje vitamín A,ktorý pôsobí proti vysychaniu povrchu oka a spolu s vitamínom E zlepšuje výživu rohovky a spojovky.

Ocutein Brill.Lutein 25mgDaVi.90+30+dárek
Naše cena:769 Kč
+
-
ks

OCUTEIN BRILLANT Lutein 25 mg – to je brilantní péče o můj zrak! Obsahuje více luteinu, zinek a vitamín A pro udržení kvality normálního zraku.

Stopfiltr 3x30ks
Naše cena:117 Kč
+
-
ks

Stopfiltr - filtr 8 system redukuje dehet z cigarety až 36 %. Testováno klinicky a účinnost filtru potvrzena studii. Stopfitlr se doporučuje kuřákům. Jednoduchá aplikace. Filtr nasadíte na cigaretu a redukuje dehet pro 2-4 cigarety.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811