Oči

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Avilut Ginkgo Recordati cps.90
Naše cena:488 Kč
Běžná cena:539 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Avilut Ginkgo Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 13mg a Zeaxantin 3mg. Dále s obsahem aktivních látek jako jsou: Ginkgo biloba, Rutin, Aescin, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Akce
Avilut GOLD Recordati cps.90
Naše cena:581 Kč
Běžná cena:635 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Avilut GOLD Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 25 mg a Zeaxantin 0,5 mg. Dále s obsahem Vitaminu E, Zinku a Aescinu. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Akce
Stopfiltr SLIM 25 ks
Naše cena:55 Kč
Běžná cena:56 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

STOPFILTR SLIM - redukuje až o 58% dehet. Filtr na slim a midle cigarety. Filtr stačí nasadit na filtr cigarety a viditelně ihned redukuje dehet.

Ocuflash gtt. 2x10ml
Naše cena:115 Kč
Běžná cena:125 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

OCUflash je určený pre použitie v oftalmologickej praxi hlavne ako výplachový roztok pre odstránenie roztokov alebo cudzích teliesok z oka.

Sanova Suppositoria glycerini Glycerínové čípky Classic 2 g 10 ks
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Glycerínové čípky proti zácpě, na ulehčení vyprazdňování, na změkčení stolice, při potížích v oblasti análního otvoru (např.hemoroidy), bolestivých trhlin análního otvoru (fisury), i u pacientů připoutaných na lůžku.

Hypromeloza-P 10ml
Naše cena:75 Kč
Běžná cena:84 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Prípravok s ochranným epitelizačným, dezinfekčným a zvlhčujúcim účinkom slúži ako náhrada pri nedostatočnej tvorbe sĺz.

Refresh oční kapky 15ml
Naše cena:159 Kč
Běžná cena:175 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Refresh jsou oční kapky, jež nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný.

Klysma salinické 135ml
Naše cena:170 Kč
Běžná cena:176 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Klystýr k výplachu. K rychlému vyprázdnění stolice z dolní části střeva a konečníku, např. před operacemi, rentgenovými vyšetřeními, kolonoskopiemi a před porody.

STOP FILTR na cigaretu 30ks
Naše cena:56 Kč
+
-
ks

Stop filtr je patentovaný 8 filtrový nástavec na cigarety. Stop filtr výrazně redukuje nebezpečné látky vznikající při kouření, které vdechujeme, zejména dehet. Zlepšuje také chuť cigarety. Při používání STOP filtru je kouření méně nebezpečné.

Bausch & Lomb ReNu MultiPlus roztok 360 ml
Naše cena:345 Kč
+
-
ks

Roztok na kontaktní čočky ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok odstraňující usazené bílkoviny, oplachuje a dezinfikuje kontaktní čočky.

OMK1 lahvicka 10 ml
Naše cena:235 Kč
+
-
ks

OMK1 je sterilní oční roztok o objemu 10 ml obsahující 2% citikolinu a 0,2% kyseliny hyaluronové. Je určen jako přídatná léčba k léčbě snižující nitrooční tlak u pacientu s glaukomem.

Unitears bez konzervačních látek 1x10ml
Naše cena:136 Kč
+
-
ks

Oční kapky bez konzervačních látek s ochranným, epitelizačním a zvlhčujícím účinkem k rychlé a trvalé úlevě při nepříjemných pocitech v citlivých očích. Ideální pro nositele kontaktních čoček.

OCUflash blue oční kapky 1x10ml
Naše cena:135 Kč
+
-
ks

OCUflash blue 1x10 ml jsou oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského. Jsou určeny pro kapání do očí a k výplachům očí. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě).

AVILUT Oční kapky 10x0,5 ml
Naše cena:148 Kč
Běžná cena:175 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

AVILUT® Oční kapky jsou oční kapky s lubrikačním, zvlhčujícím účinkem na bázi destilované vody s výtažkem ze slézu a s kyselinou hyaluronovou v praktických sterilních obalech po jednotlivých dávkách.

OCUTEIN SENSITIVE CARE oční kapky 15ml
Naše cena:123 Kč
+
-
ks

OCUTEIN SENSITIVE CARE jsou zvlhčující oční kapky, které poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné a unavené oči. Hydratují, zklidňují, chrání a stabilizují slzný film. Jsou vhodné i pro velmi citlivé oči a lze je aplikovat na kontaktní čočky.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811