Oči

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
OCUTEIN SENSITIVE PLUS oční kapky 15ml
Naše cena:172 Kč
Běžná cena:186 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

Oční kapky s hyaluronátem sodným a extraktem z borůvek s vysoce účinným zklidňujícím lubrikačním a hydratačním účinkem. Lze aplikovat na kontaktní čočky. Vhodné i pro velmi citlivé oči. Trvanlivost kapek 90 dní po prvním otevření.

Akce
OCUTEIN SENSITIVE CARE oční kapky 15ml
Naše cena:119 Kč
Běžná cena:131 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

OCUTEIN SENSITIVE CARE jsou zvlhčující oční kapky, které poskytují okamžitou úlevu pro podrážděné a unavené oči. Hydratují, zklidňují, chrání a stabilizují slzný film. Jsou vhodné i pro velmi citlivé oči a lze je aplikovat na kontaktní čočky.

Akce
Hyal-Drop multi oční kapky 10ml 2.0
Naše cena:249 Kč
Běžná cena:265 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Roztok pro zlepšení zvlhčení očního povrchu, slouží jak k vlhčení kontaktních čoček, tak k jejich opakovanému zvlhčování během nošení. Roztok neobsahuje žádný konzervant.

Akce
OCUTEIN ALLERGO oční kapky 15ml
Naše cena:140 Kč
Běžná cena:161 Kč
Ušetříte:13 %
+
-
ks

OCUTEIN ALLERGO jsou sterilní, hydratační a lubrikační oční kapky, které poskytují úlevu a osvěžení očí při symptomech alergií a senné rýmy. Jsou určeny při svědění a pálení v očích. Jsou vhodné i pro aplikaci na kontaktní čočky.

Akce
Avilut Ginkgo Recordati cps.90
Naše cena:656 Kč
+
-
ks

Avilut Ginkgo Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 13mg a Zeaxantin 3mg. Dále s obsahem aktivních látek jako jsou: Ginkgo biloba, Rutin, Aescin, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Hypromeloza-P 10ml
Naše cena:99 Kč
Běžná cena:100 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Prípravok s ochranným epitelizačným, dezinfekčným a zvlhčujúcim účinkom slúži ako náhrada pri nedostatočnej tvorbe sĺz.

Refresh oční kapky 15ml
Naše cena:141 Kč
Běžná cena:170 Kč
Ušetříte:17 %
+
-
ks

Refresh jsou oční kapky, jež nahrazují vlastní slzy a poskytují oku umělý ochranný film, pokud jeho přirozený ochranný film není dostatečný.

Ophthalmo septonex ung.opht.1x5g/5mg
Naše cena:136 Kč
+
-
ks

Přípravek se používá při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu. Čtěte pozorně příbalový leták.

Klysma salinické 135ml
Naše cena:210 Kč
+
-
ks

Klystýr k výplachu. K rychlému vyprázdnění stolice z dolní části střeva a konečníku, např. před operacemi, rentgenovými vyšetřeními, kolonoskopiemi a před porody.

OMK1 lahvicka 10 ml
Naše cena:259 Kč
+
-
ks

OMK1 je sterilní oční roztok o objemu 10 ml obsahující 2% citikolinu a 0,2% kyseliny hyaluronové. Je určen jako přídatná léčba k léčbě snižující nitrooční tlak u pacientu s glaukomem.

Unitears bez konzervačních látek 1x10ml
Naše cena:136 Kč
Běžná cena:139 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Oční kapky bez konzervačních látek s ochranným, epitelizačním a zvlhčujícím účinkem k rychlé a trvalé úlevě při nepříjemných pocitech v citlivých očích. Ideální pro nositele kontaktních čoček.

Hylo-Fresh 10ml
Naše cena:211 Kč
Běžná cena:251 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Hyaluronát sodný 0,3mg/ml a tradiční tinktura z Eufrasia officinalis - sterilní roztok bez fosfátů a bez konzervačních látek. Slouží ke zklidnění podrážděných očí.

Avilut 3-forte Recordati cps.90
Naše cena:840 Kč
Běžná cena:855 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Avilut 3-forte Recordati je doplněk stravy s obsahem karotenoidů: Lutein 15 mg a Zeaxantin 3 mg. Dále obsahuje: Omega-3 nenasycené mastné kyseliny, Vitamin E, Zinek a Měď. Zinek přispívá k normálnímu stavu zraku.

Bausch & Lomb ReNu MultiPlus roztok 360 ml
Naše cena:339 Kč
Běžná cena:345 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Roztok na kontaktní čočky ReNu MultiPlus je víceúčelový roztok odstraňující usazené bílkoviny, oplachuje a dezinfikuje kontaktní čočky.

Premium Ocuswiss® 60 kapslí
Naše cena:429 Kč
+
-
ks

Komplexní výživa pro zdravé oči unikátní pro extra vysoký obsah luteinu.

2 + 1
Zákaznická linka (+420) 778 437 811