Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner obnovující kondicionér 250 ml

Obrázek Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner obnovující kondicionér 250 ml

Kondicionér s patentovanou látkou dokáže zachránit i vlasy poškozené tepelnými úpravami nebo barvením. Celý popis

EAN: 850018802659
Výrobce: OLAPLEX
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Kosmetika
Běžná cena: 590 Kč (ušetříte 16 %)
Naše cena: 498 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Kondicionér s patentovanou látkou dokáže zachránit i vlasy poškozené tepelnými úpravami nebo barvením. Neobsahuje silikony, sírany, parabeny ani lepek. Vlasy bez zbytečného zatěžování hydratuje a obnovuje. Po umytí budou vlasy lesklé a regenerované, navíc se budou snadněji rozčesávat a nebudou elektrizovat. Lepšího výsledku dosáhnete v kombinaci s použitím dalších vlasových přípravků řady Olaplex.

Pro všechny typy vlasů

Kondicionér je vhodný pro každodenní použití na všechny typy vlasů. Doporučuje se zejména pro vlasy, které jsou suché, lámavé, oslabené, barvené, melírované nebo namáhané tepelnou úpravou. Kondicionér neobsahuje silikony, sírany, parabeny ani lepek a je vhodný pro vegany.

Obnovuje bez zatížení

Kondicionér Olaplex obsahuje patentovanou látku bis-aminopropyl diglykol dimaleát. Tato látka dokáže vlasy úspěšně obnovovat a hydratovat, aniž by je tím zatěžovala. Ještě lepších výsledků dosáhnete při používání kompletního systému Olaplex.

Zdravější vlasy

Díky kondicionéru bude rozčesávání vlasů jednodušší, nebude docházet ke krepatění či elektrizaci a vaše vlasy budou navíc přirozeně lesklé. Kondicionér posílí a regeneruje poškožené vlasy a dodá jim zdravý vzhled. Poradí si i se zničenými vlasy.

 

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811