Opary

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DR.POPOV Tea Tree oil 11ml
Naše cena:106 Kč
Běžná cena:110 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Olej z čajovníku australského (Tea Tree Oil) - 100% čistý olej. Při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

HBF Mast zinková 30g
Naše cena:56 Kč
Běžná cena:60 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Zklidňuje podrážděnou pokožku, působí chladivě, působí preventivně na místech náchylných k podráždění. Zklidňuje, chladí a kryje opary.

L-Lysin (1000 mg) tbl.60
Naše cena:292 Kč
+
-
ks

L-Lysín ve vysoké dávce 1000 mg (v 1tbl.) vyrábí britská společnost Natures Aid s tradici od roku 1981. L-Lysín je pro člověka jednou z esenciálních aminokyselin. Příjem lysinu je vhodný při výskytu oparů.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 10ml
Naše cena:124 Kč
+
-
ks

Tea Tree Oil 100% Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný výhradně ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

Herpesin krém drm.crm.1x2g 5%
Naše cena:155 Kč
+
-
ks

Bílý hladký krém pro léčbu infekcí vyvolaných virem herpes simplex, projevujících se opary na rtech a obličeji (herpes labialis), primoinfekce i recidivy. Čtěte pozorně příbalový leták.

Lips Help mast na opary 10ml
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

LIPS HELP je mast určená pro péči a ochranu úst. Díky obsahu vitamínů B1, B12 a C, a unikátní kombinaci bylinných extraktů a minerálů (zinek + meduňka) je vhodná zejména pro péči a ochranu úst u osob náchylných k oparům.

DR.POPOV Mast Tea Tree 50ml
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:74 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Mast působí dezinfekčně, a tím čistí pokožku při akné a kožních potížích. 50 ml.

DR.POPOV Tea Tree oil 25ml
Naše cena:195 Kč
+
-
ks

Má vynikající dezinfekční, hojivé a antiseptické účinky. Uplatňuje se v kosmetických i léčivých přípravcích. Neředěný je vhodný k ošetření pokožky při akné, plísních, ekzémech, oparech, spáleninách, po štípnutí hmyzem a při drobných rankách.

DR.MULLER Tea tree oil 100%čistý 30ml
Naše cena:288 Kč
+
-
ks

Olej čajovníku australského Dr. Müller Pharma je standardizovaný, ultračistý, vysoce kvalitní olej získaný ze stromu Melaleuca alternifolia speciální šetrnou destilační metodou, která zaručuje jeho vysokou účinnost a jemné charakteristické aroma.

TOPVET Bergamot - 100% silice 10ml
Naše cena:179 Kč
Běžná cena:199 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

TOPVET Bergamot - 100% silice 10ml

Epigen Intimo spray 60ml
Naše cena:277 Kč
+
-
ks

Přípravek pro snížení rizika virových kožních problémů jako jsou opary, pásový opar, bradavice a kondylomata

Lips gel na afty 10ml
Naše cena:49 Kč
Běžná cena:50 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

LIPS gel na afty je určen pro péči, ochranu a pomoc při udržování dobrého stavu sliznice ústní. Doporučuje se zejména v případě výskytu aftů a při bolestivých poraněních, způsobených zubními protézami a ortodontickými přístroji (rovnátka).

DR.MULLER Tea tree oil roll-on 4ml
Naše cena:97 Kč
+
-
ks

Koncentrovaná frakce oleje čajovníku australského se zvýšeným podílem účinných složek a sníženým obsahem dráždivých látek. Účinné přírodní antiseptikum s antimikrobiálním a repelentním účinkem.

Fixaplast HERPES náplast na opary 15ks
Naše cena:128 Kč
Běžná cena:145 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Diskrétní náplast tvoří pružný a velmi lehký disk - kolečko. Obsahuje výtažek z čajovníku, který má antiseptické vlastnosti.

Lips mast na koutky 5ml
Naše cena:50 Kč
+
-
ks

LIPS mast na koutky je určena k péči o popraskané koutky úst a k ochraně pokožky úst a jejímu udržení v dobrém stavu. Díky složení je mast vhodná pro osoby náchylné k praskání koutků úst (angular cheilitis), odřeninám, loupání a praskání kůže úst.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811