Paracetamol Stada 600mg hot drink por.pl

Obrázek Paracetamol Stada 600mg hot drink por.pl

Paracetamol STADA se používá k úlevě od příznaků chřipky a nachlazení doprovázeného horečkou (včetně bolesti hlavy a bolesti různých částí těla), ke zmírnění menstruační bolesti a bolesti zubů. Pro dospívající od 12 let a dospělé. Čtěte pozorně příbalový Celý popis

EAN: 4011548029992
Kód SÚKL: 0235067
Výrobce: STADA
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Léčivé přípravky
Naše cena: 78 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811