PARENTERAL

Nejprodávanější výrobky
Řazení
CutisHelp MENTOLEN konop.mazání 200ml
Naše cena:200 Kč
+
-
ks

Přípravek ve formě lehkého gelu pro zevní aplikaci při bolestech pohybového aparátu s výrazným chladivým efektem. Napomáhá tlumit akutní i chronické bolesti, regenerovat postižené tkáně a zlepšovat jejich prokrvení.

CutisHelp DOLOR-END konop.mazání 75ml
Naše cena:199 Kč
+
-
ks

Přípravek pro zevní aplikaci při chronickém i akutním zánětlivém a bolestivém postižení pohybového aparátu.

CutisHelp DEFEKT konop.mast 50 ml
Naše cena:221 Kč
+
-
ks

Vysoce intenzivní přípravek aktivně prostupuje skrze kompletní strukturu kůže a dodává především buňkám v zárodečné vrstvě důležitou výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí v rámci regenerace poškozené kůže.

CutisHelp LUPY-EKZÉM konop.šampon 200ml
Naše cena:342 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný šampon svými protimikrobiálními schopnostmi zmírňuje svědění, účinně zklidňuje a regeneruje podrážděnou vlasovou pokožku a posiluje její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Při lupech, projevech ekzému a podrážděné vlasové pokožce.

CutisHelp mimi EKZÉM konop.krém 75 ml
Naše cena:228 Kč
+
-
ks

Hypoalergenní krém k péči o kojeneckou a dětskou pokožku při ekzému a projevech kožní alergie. Struktura krému je svými vlastnostmi podobná kožnímu mazu a tím nahrazuje funkce narušené přirozené kožní bariéry.

CutisHelp AKNÉ konop.mic.voda 200ml
Naše cena:214 Kč
+
-
ks

Šetrná micelární čistící voda s obsahem účinných bioaktivních látek a vitaminů pro každodenní péči o problematickou mastnou pleť s projevy akné a seboroické dermatitidy (zvýšené produkce kožního mazu) zvláště v T-zóně obličeje.

CutisHelp LUPÉNKA konop.krém 100 ml
Naše cena:260 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech lupénky, určený především pro ošetření během dne.

CutisHelp EKZÉM konop.mast noční 100ml
Naše cena:289 Kč
+
-
ks

CutisHelp Ekzém konopná mast je vysoce účinný přípravek pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech ekzému a alergického podráždění.

CutisHelp LUPÉN.-SEB.konop.šamp.200ml
Naše cena:367 Kč
+
-
ks

Konopný šampon je vysoce účinný při projevech lupénky a seboroické dermatitidy (mastné lupy) ve vlasové části. Napomáhá zklidnění obtíží a celkovému zlepšení stavu postižené kůže a posiluje její odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí.

CutisHelp SEBOREA konop.krém 30ml
Naše cena:199 Kč
+
-
ks

Šetrný krém pro výrazné zklidnění a regeneraci pleti při seboroické dermatitidě (zvýšené produkci kožního mazu) zvláště v T-zóně.

CutisHelp AKNÉ konop.krém noční 30ml
Naše cena:218 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek pro noční ošetření pleti při akné. Zklidnuje zánět a výraznými antiseptickými vlastnostmi působí proti přemnoženým bakteriím, reguluje nadměrnou produkci kožního mazu, kůži zároveň intenzivně hydratuje.

CutisHelp EKZÉM konop.krém denní 100 ml
Naše cena:252 Kč
Běžná cena:260 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

CutisHelp Ekzém konopný krém je vysoce účinný přípravek pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech ekzému a alergického podráždění.

CutisHelp OPAREN konop.příp.-krém 4ml
Naše cena:199 Kč
+
-
ks

Krém s výraznými antivirotickými a regeneračními vlastnostmi pro účinnou péči při oparech na rtech a v jejich okolí (v oblasti obličeje), způsobených virem Herpes simplex

CutisHelp EKZÉM konop.mast noční 50ml
Naše cena:205 Kč
Běžná cena:210 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek pro zklidnění a regeneraci kůže při projevech ekzému a alergického podráždění.

CutisHelp AKNÉ konop.krém denní 30ml
Naše cena:218 Kč
+
-
ks

Vysoce účinný přípravek pro denní ošetření pleti při akné. Aktivní složky pronikají hluboko do kůže a mají výrazné antikomedogenní vlastnosti. Krém upravuje i tmavé skvrny, které vznikají po zhojení těžších projevů akné, kůži intenzivně hydratuje.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811