Péče o nohy

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Syncare PEDICALX změkčující krém na nohy 75 ml
Naše cena:230 Kč
Běžná cena:271 Kč
Ušetříte:15 %
+
-
ks

Pokožka chodidel je na rozdíl od obličeje často našim očím skrytá, přesto si zaslouží veškerou péči. Krém na změkčení a regeneraci pokožky nohou obohacený také o protiplísňovou složku. Poskytuje tak Vašim nohám komplexní péči.

Dárek
ALPA pedik zásyp na nohy 100g
Naše cena:37 Kč
+
-
ks

PEDIK DEO zásyp na nohy obsahuje ricinolen zinečnatý - chemicky váže pach, vznikající nadměrným pocením nohou. Zásyp má příjemnou levandulovou vůni.

Ozalin krém levand.na ztvrdlou kůži 50g
Naše cena:63 Kč
+
-
ks

Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži 50g: Krém k ošetření ztvrdlé kůže. Velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků

NEOSTRATA Resurface Problem Dry Skin Cream 100g
Naše cena:725 Kč
Běžná cena:799 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Silný exfoliační krém.

Dárek
ALPA Pedik kr.na nohy se včel.vosk.100ml
Naše cena:38 Kč
Běžná cena:39 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Včelí vosk obsažený ve výživném krému zjemňuje a zvláčňuje hrubou pokožku nohou. Obsahuje vitamín E a další účinné látky , které výrazně napomáhají její regeneraci. Krém se velmi rychle vstřebává. Lze použít i k ošetření vysušených rukou.

Ozal koupelová sůl na nohy 25g
Naše cena:12 Kč
+
-
ks

Směs výtažků z léčivých rostlinek obsahuje Tymián (Thymus Vulgaris), Rozmarýn (Rosmarinus Officinalis) a Blahovičník (EucalyptusGlobulus). Tyto přírodní silice mají povzbuzující, osvěžující a antiseptický účinek.

EUCERIN UreaRepair PLUS krém na nohy 10% Urea 100 ml
Naše cena:340 Kč
Běžná cena:379 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Eucerin UreaRepair PLUS krém na nohy 10% Urea + Ceramidy & Přirozené hydratační látky - pro každodenní péči o velmi suchou, napjatou pokožku nohou. Napomáhá zmírnění otlaků a mozolů. Bez parfemace a barviv.

2 + 1
CERAVE Obnovující krém na nohy 88 ml
Naše cena:244 Kč
Běžná cena:265 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

CERAVE OBNOVUJÍCÍ KRÉM NA NOHY - Pro extrémně suchou, drsnou a popraskanou kůži nohou. Zmírňuje vysušení, změkčuje a napomáhá obnově ochranné kožní bariéry.

Solfatan přísada do koupelí 4x100g
Naše cena:86 Kč
Běžná cena:89 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Sirný přípravek do koupelí a zábalů.Vhodný doplněk v lázeňství do koupelí při léčbě revmatismu, dnových obtíží, arthritických a neurotických obtíží.

TOPVET Antiseptický balzám na nohy 100ml
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Balzám s vysokým obsahem bylin, které vykazují antiseptickou aktivitu. Jedná se zejména o manukovou silici a tea tree oil silici. Tyto přírodní látky jsou velmi účinné proti bakteriím a plísním.

Biodeur deodorant prášek 3x1g
Naše cena:342 Kč
Běžná cena:353 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Deodorant na nohy v prášku. Omezuje pocení, rozvoj kvasinek a mykóz. Odstraňuje zápach.

Vitaleg relax.masáž.gel na nohy 120ml
Naše cena:112 Kč
Běžná cena:224 Kč
Ušetříte:50 %
+
-
ks

Vitaleg relaxační masážní gel na nohy v praktické tubě se speciálním masážním aplikátorem, který umocňuje relaxační účinek jednotlivých složek, díky nimž zmírňuje pocit těžkých a unavených nohou.

Výprodej
Sulfothion plv.100g
Naše cena:32 Kč
Běžná cena:33 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Zásyp se sírou je jemný léčivý zásyp s koloidní sírou. Nedráždí, mírní svědění, podporuje odlučování postižené pokožky a podněcuje vytváření nové.

Uxitol 25 Softwalk balzám na paty 50ml
Naše cena:145 Kč
+
-
ks

UXITOL25® Softwalk balzám na nohy je určen k ošetření suché, popraskané kůže na patách a chodidlech. Obsahuje 25 % urey a další vyživující složky, které pronikají hluboko do kůže a dodávají optimální zvláčnění a hydrataci.

TOPVET Venuregen gel 250ml
Naše cena:102 Kč
Běžná cena:112 Kč
Ušetříte:9 %
+
-
ks

Bylinný gel na křečové žíly. Zesiluje žilní stěny a zvyšuje jejich pružnost. Používá se jako podpůrný prostředek i při léčbě hemoroidů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811