PIERRE FABRE DERMO

Nejprodávanější výrobky
Řazení
DEXERYL Krém 250g
Naše cena:199 Kč
+
-
ks

Dexeryl Zvláčňující krém k ošetření příznaků a projevů suché kůže. Bez parfemace. Bez parabenů. Ochranný krém na pokožku.

A-DERMA Dermalibour+Repar.CICA-Krém100ml
Naše cena:452 Kč
+
-
ks

Obnovuje, zklidňuje a čistí podrážděnou pokožku díky komplexu mědi a zinku. Účinný již po 24h. 100% přírodní složení. Vhodný pro novorozence, kojence, děti a dospělé.

AVENE Cicalfate+obnovujici ochr.k.40ml
Naše cena:284 Kč
+
-
ks

AVENE Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 40ml. Tento hojivý krém, který napomáhá přirozenému procesu hojení kůže, byl vytvořen speciálně pro citlivou pokožku dospělých, dětí a kojenců.

AVENE Cold Cr.NUTRITION Výživ.balzám 4g
Naše cena:210 Kč
+
-
ks

Avene Cold Cream Nutrition Výživný balzám na rty je vhodný pro každodenní péči o citlivé rty. Poskytuje rtům hydrataci, chrání je, dodává jim přirozený vzhled a zlepšuje fixaci rtěnky.

A-DERMA Dermalibour+ Repar.CICA-Krém50ml
Naše cena:314 Kč
+
-
ks

Obnovuje, zklidňuje a čistí podrážděnou pokožku díky komplexu mědi a zinku. Účinný již po 24h. 100% přírodní složení. Vhodný pro novorozence, kojence, děti a dospělé.

KLORANE BEBE Jemný mycí gel,měsíč.500ml
Naše cena:348 Kč
+
-
ks

KLORANE BEBE Jemný mycí gel 500ml. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.

AVENE Cicalfate+ Obnovujici ochr.k.100ml
Naše cena:460 Kč
+
-
ks

AVENE Cicalfate+ Obnovující ochranný krém 100ml. Tento hojivý krém, který napomáhá přirozenému procesu hojení kůže, byl vytvořen speciálně pro citlivou pokožku dospělých, dětí a kojenců.

A-DERMA Exo.CTRL Zvláč.myc.gel 2v1 500ml
Naše cena:511 Kč
+
-
ks

A-DERMA Exomega CONTROL Zvláčňující mycí gel 2v1 500 ml. Proti škrábání. Pro kojence, děti a dospělé. Bez mýdla.

AVENE Antiroug.Denní zklidň.kr.SPF30 40m
Naše cena:653 Kč
+
-
ks

AVENE Antirougeurs Denní zklidňující krém SPF30. Antioxidační účinek. Suchá až velmi suchá citlivá pleť se sklonem k začervenání.

AVENE Hydrance Hydratační em. SPF30 40ml
Naše cena:673 Kč
+
-
ks

AVENE Hydrance Hydratační emulze SPF30. Antioxidační účinek. Normální až smíšená citlivá pleť. Dehydratovaná citlivá pleť.

AVENE XeraCalm A.D Relip.mycí olej 100ml
Naše cena:195 Kč
+
-
ks

Avne XeraCalm A.D Relipidační mycí olej jemně myje velmi suchou kůži celé rodiny (kojenci, děti, dospělí) se sklonem k atopickému ekzému a svědění. Je vhodný na obličej i tělo, do sprchy i koupele.

A-DERMA Exomega CONTROL Emolien.krém50ml
Naše cena:272 Kč
+
-
ks

A-DERMA Exomega CONTROL Emolienční krém s výživnou krémovou texturou pomáhá zmírnit pocity svědění a je určen pro velmi suchou kůži se sklonem k atopii. Je vhodný k použití na obličej i tělo a to již od narození. Bez parfemace.

KLORANE Zklidňuj.sérum BIO pivoňka 100ml
Naše cena:392 Kč
+
-
ks

SOS Sérum poskytuje citlivé a podrážděné vlasové pokožce pocit zklidnění. Složení s fyziologickým pH jí navrací přirozenou rovnováhu, posiluje její ochranu a dlouhodobě zmírňuje pocit podráždění.

AVENE Cicalfate+ Hydra+obnov.emulze 40ml
Naše cena:395 Kč
+
-
ks

Cicalfate+ Hydratační obnovující emulze je určena pro křehkou pokožku po povrchových dermatologických zákrocích: Laser, chemické peelingy, tetování atd. Zklidňuje podráždění, začervenání, reakci na horko a peeling na pleti. Posiluje kožní bariéru.

KLORANE BEBE Hydratační krém 200ml
Naše cena:398 Kč
+
-
ks

KLORANE BEBE Hydratační krém na obličej a tělo 200ml. Se zklidňujícím výtažkem z měsíčku získaným z květů pěstovaných BIO.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811