Po bodnutí hmyzem

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
Tea Tree oil Australia 8ml
Naše cena:90 Kč
+
-
ks

Tea Tree oil je 100% přírodní éterický olej, který má široké spektrum použití. Nejčastěji se využívá při kousnutí hmyzem a při ošetřování drobných poranění kůže. Je vhodný i pro péči o problematickou pokožku.

Novosil gel SWISS 50ml
Naše cena:149 Kč
+
-
ks

Novosil gel SWISS je přípravek, který zmírňuje svědění, zklidňuje začervenalé místo po bodnutí hmyzem a udržuje jej mikrobiálně čisté.

MedPh Octanovy gel NATURAL 110g
Naše cena:62 Kč
+
-
ks

Octanový gel je doporučován při poštípání hmyzem, při mechanicky způsobených otocích a pohmožděninách. Přípravek má chladivý účinek, který napomáhá zmírňovat otok a pocit svědění.

Rosen Octan gel 40g
Naše cena:70 Kč
+
-
ks

Rosen Octan gel přináší okamžitou úlevu při mechanicky způsobených otocích a pohmožděninách, při pošítání hmyzem. Má adstringentní, chladivé a antiseptické účinky. Zabraňuje narůstání otoku. Neobsahuje olovo.

Trioderm CARE Chlad.pěna s arnikou 35ml
Naše cena:102 Kč
+
-
ks

Chladivá pěna s Arnikou. Po bodnutí hmyzem, na otoky kůže. S výtažky z arniky. Zklidňující účinky. Zanechává dlouhodobý pocit chladu.

TOPVET Insectsol 8ml
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Bylinný přípravek s vysokým obsahem rostlinných olejů a silic ke zklidnění kůže v místě bodnutí hmyzem. Výtažky rostlin jsou schopny přinést úlevu při svědění, otoku, zarudnutí a dalších místních reakcí po štípnutí.

Dapis gel zklidňující gel při poštípání hmyzem 40 g
Naše cena:191 Kč
+
-
ks

Dapis gel - zklidňující gel při mírných projevech svědění. Kosmetický přípravek k vnějšímu použití. Tuba 40 g.

URGO Filmogel Po bodnutí hmyzem 3.25ml
Naše cena:224 Kč
+
-
ks

URGO Filmogel Po bodnutí hmyzem je tekuté krytí, které po nanesení vytváří na místě štípnutí pružný, průhledný a voděodolný film, který chrání, zabraňuje škrábání a zklidňuje pokožku.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811