Podložky abs.pod nem.BATIST 60x90cm 25ks

Obrázek Podložky abs.pod nem.BATIST 60x90cm 25ks

Vnější ochranná a distribuční vrstva pro pohodlí pacienta, jádro z přírodní celulózy a superabsorbentu zaručující vynikající savost, nepropustná spodní folie pro optimální ochranu před protečením. Celý popis

EAN: 8591454009548
Výrobce: BATIST
Dostupnost: Skladem
Typ produktu: Zdravotnické prostředky
Naše cena: 207 Kč
+
-
ks
Máte rádi toto zboží? Dejte to všem vědět!
Potřebujete pomoci?
778 437 811 (Po - Čt 7:30 - 18:00, Pá: 7:30 - 16:30)
info@lekarnatypos.cz Na e-maily reagujeme zpravidla do 24 hodin.

Charakteristika:

  • vnější ochranná a distribuční vrstva pro pohodlí pacienta
  • jádro z přírodní celulózy a superabsorbentu zaručující vynikající savost
  • nepropustná spodní folie pro optimální ochranu před protečením


Použití:

  • zdravotnické podložky se využívají pro podložení inkontinentních pacientů na lůžku a jiné podobné účely ve zdravotnictví a v domech pro seniory


Dávkování

  • dle potřeby
  • určeno pro jednorázové použití
  • vyhněte se riziku udušení - obal udržujte mimo dosah dětí


Fakta

Společnost BATIST s.r.o. je předním výrobcem a distributorem zdravotnických a hygienických prostředků v České republice. Společnost byla založena v roce 1992 se specializací na výrobu obvazového materiálu z gázy. V následujících letech byl výrobní program obohacen o fixační a elastická obinadla, hygienické výrobky, výrobky z buničité vaty a další skupiny produktů spotřebního zdravotnického materiálu. Společnost investuje do vlastního rozvoje a v roce 1998 otvírá modernizovaný závod a distribuční centrum v Červeném Kostelci ve Východních Čechách. Součástí závodu jsou i čisté prostory pro výrobu sterilních zdravotnických výrobků. V květnu 2007 jsme otevřeli také novou pobočku v Bratislavě, odkud expedujeme zboží také po celém Slovensku.

Od roku 2003 je ve všech aktivitách podniku implementován systém řízení jakosti dle normy EN IS013485:2003, který je každoročně prověřován renomovanou certifikační společností TUV Rheinland Group. Výrobky BATIST jsou certifikovány značkou kvality CE udělenou taktéž společností TUV Rheinland Group.

Společnost BATIST poskytuje kvalitní služby a plní dlouhodobé podnikatelské cíle tak, aby byla také v budoucnu prosperujícím a stabilním partnerem pro široké portfolio zákazníků doma i na celoevropském zdravotnickém trhu.

Diskuze neobsahuje žádné komentáře pro tento produkt.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811