Pohyb a tekutiny

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
COLAFIT 30 kostiček
Naše cena:195 Kč
+
-
ks

COLAFIT 30 kostiček - čistý krystalický kolagen typu I 99,9%. Kolagen je přirozenou součástí kloubů a kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů.

SUPREUMA PharmaSuisse tbl. 30
Naše cena:318 Kč
Běžná cena:369 Kč
Ušetříte:14 %
+
-
ks

SUPREUMA je doplněk stravy obsahující extrakt z avokáda a sóji (AvoVida®) se standardizovaným obsahem fytosterolů a zázvorový extrakt se standardizovaným obsahem gingerolů - látky pro zachování pohyblivosti kloubů.

Artroregen premium kloubní výživa 500ml
Naše cena:498 Kč
Běžná cena:520 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Originální receptura ARTROREGEN PREMIUM spojuje chondroprotektivní stavební látky (glukosamin sulfát, chondroitin sulfát), kyselinu hyaluronovou, MSM a unikátní bylinný komplex. Přípravek je vhodný při kloubních obtížích. Bylinný komplex dává přípravku un

Gelmodel Premium 600ml
Naše cena:545 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy pro výživu kloubních chrupavek, pojivové tkáně (vazy, šlachy), kůže, vlasů, nehtů a kostí v unikátním koloidním roztoku peptidů.

COLAFIT s Vitamínem C 60+60 kostek
Naše cena:424 Kč
Běžná cena:434 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Komplexní přípravek obsahující kolagen a vitamin C. Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu. Kolagen je přirozenou součástí kloubní chrupavky, vazivových tkání, kloubních pouzder, kostí, kůže, zubů a nehtů.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811