Potíže s prostatou

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Vrbovka tinktura - kapky 50ml
Naše cena:69 Kč
Běžná cena:118 Kč
Ušetříte:42 %
+
-
ks

TOPVET Vrbovka tinktura - kapky 50ml - Vrbovka má vysoký obsah biologicky aktivních látek. Aktivní látky vrbovky příznivě ovlivňují činnost prostaty.

Akce Výprodej
GREEN IDEA Dýňový olej 250 ml
Naše cena:280 Kč
Běžná cena:298 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

TOPVET Dýňový olej 250ml - Má výrazný hojivý a zklidňující účinek. Podporuje trávení. Napomáhá růstu nehtů a vlasů a zpevňuje je. Podporuje elasticitu pokožky a přispívá k její regeneraci. Je vhodný jako základní olej pro masážní kompozice.

Čaj Vrbovkový 20x1.5g(prostata)APOTHEKE
Naše cena:42 Kč
Běžná cena:43 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Bylinný čaj, porcovaný v nálevových sáčcích. Doplněk stravy. Pro normální funkci močové soustavy a prostaty.

Calcium+Magnesium+Zinek tbl.100+50
Naše cena:138 Kč
Běžná cena:139 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Potravní doplněk s minerály nezbytnými pro správnou činnost organismu. Přispívá k udržení nervového systému v dobré kondici a podporuje odolnost organismu.

Zinek 15mg tbl.100+50 Bio-Pharma
Naše cena:71 Kč
Běžná cena:72 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Potravní doplněk důležitý pro obranyschopnost organismu, napomáhá udržovat zdravý cévní systém. Chrání před infekcemi, podporuje dělení buněk a hojení ran.

TOPVET Vrbovka bylinný extrakt
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Aktivní látky udržují správnou funkci prostaty a močových cest. Přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě. Chrání buňky a tkáně před oxidativním poškozením. Doporučována jako prevence nádorů a zánětů prostaty.

TENA vložky Lady Super 30ks
Naše cena:237 Kč
Běžná cena:241 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Výrobky TENA jsou vytvořeny tak, aby zabránily prosakování a pohlcovaly pach s použitím speciálního systému Odour Control TM.

TOPVET Lněný olej 250ml
Naše cena:113 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Lněný olej 250ml - Upravuje krevní tlak, zlepšuje kvalitu pleti. Čistí střeva, upravuje mikroflóru a zlepšuje zažívání. Zevně je vhodnou podporou pro ekzematiky.

HERBEX Vrbovka malokvětá 20x3g n.s.
Naše cena:52 Kč
Běžná cena:58 Kč
Ušetříte:10 %
+
-
ks

Má podpůrný účinek při poruchách ledvin, močových cest a prostaty. Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu a má močopudný účinek.

Prostamol Uno cps.60x320mg
Naše cena:496 Kč
+
-
ks

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty), a to v I. a II. stadiu tohoto onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

GREEN IDEA Topol černý 50 ml
Naše cena:85 Kč
Běžná cena:118 Kč
Ušetříte:28 %
+
-
ks

Topol černý je doporučován pro normální činnost ledvin a močového měchýře. Podporuje normální funkce dýchacího systému a cévní soustavy. Vhodný doplněk pro normální stav kloubů a šlach.

Maca extra Bio cps.120/60g
Naše cena:314 Kč
+
-
ks

Maca byla posvátná rostlina Inků používaná jako afrodisiakum a na zvýšení síly. Přirozeně přispívá ke zdavé sexuální funkci, podporuje fyzické i psychické zdraví.

Biovitality Prostata
Naše cena:201 Kč
Běžná cena:228 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Bylinný komplex udržuje správnou funkci prostaty a dolních močových cest. Bylinný komplex doporučujeme pro normální funkci prostaty, močové soustavy a reprodukčního systému. Pomáhá zachovat plodnost, mužský reprodukční systém a normální hladinu testoster

LEROS Epilobin Planta n.s.20x1.5g
Naše cena:55 Kč
Běžná cena:56 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Doplňková léčba potíží s močením u nezhoubného zbytnění prostaty, zánětlivých onemocnění ledvin a močových cest, dráždivého měchýře. Čtěte pozorně příbalový leták.

Rosen Calcium Magnesium Zinek tbl.eff.20
Naše cena:55 Kč
Běžná cena:56 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravek je určen pro doplnění nejdůležitějších minerálů pro správnou funkci organismu při nedostatečném příjmu potravou nebo špatným vstřebáváním.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811