Potíže s prostatou

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
TOPVET Dýňový olej 250ml
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:250 Kč
Ušetříte:8 %
+
-
ks

TOPVET Dýňový olej 250ml - Má výrazný hojivý a zklidňující účinek. Podporuje trávení. Napomáhá růstu nehtů a vlasů a zpevňuje je. Podporuje elasticitu pokožky a přispívá k její regeneraci. Je vhodný jako základní olej pro masážní kompozice.

Akce
Zinek 15mg tbl.100+50 Bio-Pharma
Naše cena:71 Kč
+
-
ks

Potravní doplněk důležitý pro obranyschopnost organismu, napomáhá udržovat zdravý cévní systém. Chrání před infekcemi, podporuje dělení buněk a hojení ran.

TENA vložky Lady Super 30ks
Naše cena:236 Kč
+
-
ks

Výrobky TENA jsou vytvořeny tak, aby zabránily prosakování a pohlcovaly pach s použitím speciálního systému Odour Control TM.

TOPVET Lněný olej 250ml
Naše cena:113 Kč
Běžná cena:128 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Lněný olej 250ml - Upravuje krevní tlak, zlepšuje kvalitu pleti. Čistí střeva, upravuje mikroflóru a zlepšuje zažívání. Zevně je vhodnou podporou pro ekzematiky.

Calcium+Magnesium+Zinek tbl.100+50
Naše cena:118 Kč
Běžná cena:125 Kč
Ušetříte:6 %
+
-
ks

Potravní doplněk s minerály nezbytnými pro správnou činnost organismu. Přispívá k udržení nervového systému v dobré kondici a podporuje odolnost organismu.

TOPVET Vrbovka bylinný extrakt
Naše cena:130 Kč
Běžná cena:148 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Aktivní látky udržují správnou funkci prostaty a močových cest. Přispívá k relaxaci a duševní a fyzické pohodě. Chrání buňky a tkáně před oxidativním poškozením. Doporučována jako prevence nádorů a zánětů prostaty.

Čaj Vrbovkový 20x1.5g(prostata)APOTHEKE
Naše cena:33 Kč
Běžná cena:34 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Bylinný čaj, porcovaný v nálevových sáčcích. Doplněk stravy. Pro normální funkci močové soustavy a prostaty.

HERBEX Vrbovka malokvětá 20x3g n.s.
Naše cena:40 Kč
Běžná cena:43 Kč
Ušetříte:7 %
+
-
ks

Má podpůrný účinek při poruchách ledvin, močových cest a prostaty. Příznivě ovlivňuje látkovou výměnu a má močopudný účinek.

Polenal Forte tbl.100-patent na prostatu
Naše cena:428 Kč
Běžná cena:433 Kč
Ušetříte:1 %
+
-
ks

Extrakt z pylu žita se používá již více jak 40 let na podporu zdraví prostaty u mužů v Evropě, USA a Japonsku. Obsahuje čistý koncentrovaný extrakt z žitných pylových zrnek Secale Cereale L.

TOPVET Topol černý 50ml
Naše cena:72 Kč
Běžná cena:88 Kč
Ušetříte:18 %
+
-
ks

při kloubním revmatismu, bylina je močopudná a podporuje vylučování kyseliny močové, při zánětech prostaty, v kombinaci s hořčíkem je topol vhodný při svalových křečích, podporuje správnou funkci krevních destiček

Prostamol Uno cps.60x320mg
Naše cena:457 Kč
Běžná cena:469 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem mužům trpícím poruchami močení při nezhoubném zbytnění prostaty (benigní hyperplazii prostaty), a to v I. a II. stadiu tohoto onemocnění. Čtěte pozorně příbalový leták.

LEROS Epilobin Planta n.s.20x1.5g
Naše cena:48 Kč
+
-
ks

Doplňková léčba potíží s močením u nezhoubného zbytnění prostaty, zánětlivých onemocnění ledvin a močových cest, dráždivého měchýře. Čtěte pozorně příbalový leták.

TOPVET Prostata
Naše cena:165 Kč
Běžná cena:188 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

Bylinný komplex udržuje správnou funkci prostaty a dolních močových cest. Pokud nefunguje prostata správně, objeví se celá řada nepříznivých klinických projevů (nucení k močení, úniky moči, onkologické problémy a další). Komplex bylin doporučujeme pravide

TOPVET Vrbovka tinktura - kapky 100ml
Naše cena:121 Kč
Běžná cena:138 Kč
Ušetříte:12 %
+
-
ks

TOPVET Vrbovka tinktura - kapky 100ml - Vrbovka má vysoký obsah biologicky aktivních látek. Aktivní látky vrbovky příznivě ovlivňují činnost prostaty.

Rosen Calcium Magnesium Zinek tbl.eff.20
Naše cena:51 Kč
Běžná cena:52 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Přípravek je určen pro doplnění nejdůležitějších minerálů pro správnou funkci organismu při nedostatečném příjmu potravou nebo špatným vstřebáváním.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811