Překyselení organizmu

Dnešní životní styl a jídelníček bohužel způsobuje značné překyselování organismu. Tělo se překyselování brání a  neutralizuje ho vším, co je k dispozici = především odebírá tkáním vápník. Například cévy mají velmi jemnou výstelku a opravdu nejsou vhodné pro transport kyselých roztoků. Nadbytečné kyseliny se naváží na vápník v cévní stěně a ta jednak tuhne a jednak na takové postižení reaguje „záplatou“ z cholesterolu. Vápník a další zásadotvorné minerály tělo odebere např. z cév, kostí, ze zubů a kloubních chrupavek. Nadměrné množství kyselých látek v těle dokáže poškodit jakýkoliv orgán. Nejprve formou desítek různých zánětlivých onemocnění - a nakonec nás zahubí skrze rakovinu, infarkt nebo mozkovou mrtvici. Stav překyselení organismu lze měřit močovými proužky na pH moči (pozor hodnoty se liší od pH krve).

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
DR.POPOV Caj Odkysel.a imunita 20x1,5g
Naše cena:34 Kč
+
-
ks

Bylinný čaj Odkyselení + imunita. Bylinný čaj s vilcacorou. 30 g - 20 nálevových sáčků. Doplněk stravy.

ARO Bylinný čaj Překyselení organ.20x2g
Naše cena:45 Kč
Běžná cena:46 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Bylinný čaj na Překyselení organismu svým složením podporuje normální trávení a funkci jater, žlučníku a střev. Udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje pročištění organismu. Máta peprná navíc skvěle působí proti nadýmání.

DR.POPOV Aloe Vera gel 500ml potr.dopl.
Naše cena:229 Kč
+
-
ks

Aloe Vera gel má výborné detoxikační a čistící účinky na organismus. Podpoří správnou funkci střev i vaše zdravé trávení. Aloe Vera gel vám nabízíme ve vysoké kvalitě. Aloe Vera gel je doplněk stravy.

Ferospirina 250mg tbl.400
Naše cena:172 Kč
Běžná cena:177 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Spirulina obohacená o přírodně vázané železo,patří mezi bohaté zdroje živin. Obsahuje hojnost vitaminů, minerálů, bílkovin, aktivních enzymů, antioxidantů a chlorofyl.

Mladý ječmen Bio 80g
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:236 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Nejužívanější zelený nápoj-doplněk stravy.Najdeme v něm všechny potřebné živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny,které naše tělo potřebuje.

Mladý ječmen BIO 350mg cps.150
Naše cena:300 Kč
Běžná cena:310 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Mladý ječmen BIO - nejužívanější zelený nápoj-doplněk stravy. Najdeme v něm všechny potřebné živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny ,které naše tělo potřebuje.

HIPP OVOCE 100%BIO Jab+bros.4x100gCZ5805
Naše cena:82 Kč
+
-
ks

Ovocný příkrm je obohacený vitaminem C a má snížený obsah ovocných kyselin, nedochází tedy k překyselení žaludku. Zároveň zajišťuje dostatečný přísun vitamínů nutných pro posílení obranyschopnosti organismu proti infekcím.

Mladý ječmen BIO 200g Chantee
Naše cena:317 Kč
+
-
ks

Nejužívanější zelený nápoj-doplněk stravy. Najdeme v něm všechny potřebné živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny, které naše tělo potřebuje.

Mladý ječmen Bio 200g
Naše cena:478 Kč
Běžná cena:494 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Nejužívanější zelený nápoj-doplněk stravy. Najdeme v něm všechny potřebné živiny, od vitaminů a minerálů až po aminokyseliny, které naše tělo potřebuje.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811