Pro budoucí maminky

Nejprodávanější výrobky z této kategorie
Výrobce
Řazení
NosiFol Forte DuoActive sáčky 30x4g
Naše cena:637 Kč
Běžná cena:826 Kč
Ušetříte:23 %
+
-
ks

NosiFol Forte DuoActive je doplněk stravy určený pro podporu plodnosti. Obsahuje myo-inositol a d-chiro-inositol v přirozeném poměru 40:1 a biologicky aktivní folát nejnovější generace Quatrefolic®.

Bestseller
FERTIPRONA-Inositol a Metylfolat 30sáčků
Naše cena:355 Kč
Běžná cena:399 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Přípravek pro plánování těhotenství, pro těhotné ženy i pro kojící matky s obsahem inositolu a metylfolátu. Přípravek je vhodné i pro diabetiky.

Ovulační test OVULAR 5ks
Naše cena:65 Kč
Běžná cena:67 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

OVULAR je vynikající ovulační test, v jednom balení 5 testů. Pomocí tohoto testu určíte spolehlivě termín ovulace a nejvhodnější dobu pro početí. Ovular je cenný nástroj, který určuje období, kdy se buňky vajíčka a spermie setkají za nejlepších podmínek.

Chytré miminko superfolin 1 PLAN cps.30
Naše cena:229 Kč
Běžná cena:273 Kč
Ušetříte:16 %
+
-
ks

Doplněk stravy vytvořený dle doporučení České gynekologické a porodnické společnosti s obsahem QUATREFOLIC, kyseliny listové a dalších vitaminů a minerálů. Je určen ženám plánující otěhotnění.

Těhotenský test PREGNANT 10 2ks
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

PREGNANT 10 - vysoce přesný těhotenský test s extra citlivostí 10mlU/ml pro včasné zjištění těhotenství, balení obsahuje 2 ks. Test se provádí ponořením proužku testu do nádobky s močí.

Chytré miminko superfolin 2 MAMA tbl.30+
Naše cena:392 Kč
Běžná cena:439 Kč
Ušetříte:11 %
+
-
ks

Doplněk stravy vytvořený dle doporučení České gynekologické a porodnické společnosti s obsahem QUATREFOLIC, kyseliny listové DHA a dalších vitaminů a minerálů. Je určen ženám od začátku těhotenství až do ukončení kojení.

Těhotenský test Life Light 2ks nový
Naše cena:35 Kč
+
-
ks

Kvalitní těhotenský test Life-Light je rychlý a spolehlivý těhotenský test. Zjišťuje přítomnost lidského choriového gonadotropinu (HCG), který se v těhotenství velmi brzy objeví v moči. Citlivost testu je 20mlU/ml. Balení obsahuje dva testy.

Chytré miminko DHA 60 tab. + 60 tablet
Naše cena:743 Kč
+
-
ks

Multivitamin pro těhotné a kojící s vysokým obsahem živin nedostatečných v přirozené stravě. Kyselina listová je nezbytná pro normální vývoj plodu. Ačkoliv je přítomna v zelenině aj. potravinách, vařením se více než 90% znehodnotí. DHA – omega 3 mastn

Pepino Těhotenský test Dipstrip 2ks
Naše cena:35 Kč
Běžná cena:36 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Těhotenský test pro včasné zjištění těhotenství. Vysoká citlivost testu - HCG 10 mllu/ml, lze provádět již 2 dny od početí, zhruba 7 dnů před očekávanou menstruací, testování kdykoli během dne, přesnost více než 99%.

Femibion 1 plánování a 1.trimestr tbl.28
Naše cena:340 Kč
Běžná cena:355 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Potravní doplněk pro plánování & první týdny těhotenství - do konce 12. týdne. Podporuje specifické potřeby v období plánování a potřeby miminka i nastávající matky během 1. trimestru těhotenství.

Clearblue těh.test dig.indik.početí
Naše cena:204 Kč
Běžná cena:205 Kč
+
-
ks

Těhotenský test Clearblue digital Vám ukáže, kdy jste otěhotněla - test pro zjištění přítomnosti hCG hormonu v krvi pro domácí použití. Nejpřesnější výsledky v rané fázi těhotenství. Test lze provádět už 4 dny před očekávanou menstruací.

Chytré miminko DHA Smartfolin 2 metylfolát 30 tbl. + 30 cps.
Naše cena:414 Kč
+
-
ks

Pro těhotné a kojící s obsahem kyseliny listové.Chytré miminko® obsahuje 250 mg DHA.

Femibion 2 těhotenstvi tbl.28 + tob.28
Naše cena:564 Kč
Běžná cena:590 Kč
Ušetříte:4 %
+
-
ks

Femibion pro specifické potřeby těhotné ženy a jejího miminka od 13.týdne těhotenství až do porodu. Pomáhá doplňovat látky důležité v těhotenství, jako doplněk k pestré stravě. 4 týdenní balení = 28 tablet + 28 tobolek.

Jamieson Prenatal multivitamin cps.100
Naše cena:405 Kč
Běžná cena:412 Kč
Ušetříte:2 %
+
-
ks

Doplněk stravy s vitamíny, minerály a rostlinnými extrakty. Multivitaminový výživový doplněk pro těhotné a kojící ženy obsahuje vitamíny, minerály a výživné látky.

Kyselina listová Forte 90 tablet
Naše cena:89 Kč
+
-
ks

Doplněk stravy s vysokým obsahem 800 μg kyseliny listové (vitamin B9). Přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství, podporuje imunitní systém a krvetvorby.

Zákaznická linka (+420) 778 437 811