PROACTIVET PHARMA

Řazení
Proactivet Derma Šamp.Antiparazit 250ml
Naše cena:171 Kč
+
-
ks

Šampon spolehlivě hubí blechy a vši. Napomáhá odpuzovat klíšťata a bodavý hmyz. Šampon je vhodné použít před aplikací antiparazitického obojku nebo spot on pipety.

Proactivet Zdravá srst Der.šampón 250ml
Naše cena:193 Kč
+
-
ks

Šampon poskytuje jemnou péči, výživu a zklidnění podrážděné kůže i pro nejnáročnější psy. Extrakt z ovsa a přídavek ichtamolu napomáhají hojení a zklidnění podrážděné pokožky, působí proti svědění i tvorbě lupů, kůži však zbytečně nevysušují.

Proactivet Mikroparazit veter.dez.250ml
Naše cena:250 Kč
+
-
ks

Unikátní polymerová dezinfekce bez chlóru a alkoholu pro účinné čištění všech domácích povrchů, včetně kuchyňské linky, lůžkovin, čalounění a interiéru automobilů. Odstraňuje zápach. Likviduje 99,99% baktérií, virů, plísní, kvasinek. Vhodný i pro kočky.

Proactivet Zdr.senior 7+ Multivit.90tbl
Naše cena:434 Kč
+
-
ks

Proactivet Zdravý Senior 7+ obsahuje důležité nutrienty, které často chybí ve výživě staršího psa. Zpomaluje příznaky stárnutí, podporuje imunitní systém a udržuje psa ve výborné kondici. Multivitaminový komplex je určen pro psy všech plemen od 7 let.

Proactivet Zdravý pohyb tbl.90
Naše cena:542 Kč
+
-
ks

Kloubní výživa Proactivet Zdravý pohyb je komplex tělu vlastních látek, které pomáhají udržovat pohybový aparát pejska v kondici buď preventivně, nebo formou zmírnění existujícího onemocnění.

Proactivet Obezita a.u.v. tbl.90
Naše cena:556 Kč
Běžná cena:574 Kč
Ušetříte:3 %
+
-
ks

Psům může obezita znepříjemnit nebo dokonce i zkrátit život. Veterinární výživový doplněk OBEZITA napomáhá při dodržování režimových opatření úbytku škodlivých tukových zásob. Vraťte Vašemu pejskovi radost z pohybu!

Zákaznická linka (+420) 778 437 811